دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵:۲۷ قبل از ظهر

میوه فروشی های بافق بیشترین تخلف تعزیراتی را دارند

کد خبر: 59398
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

در یکسال گذشته ۵۸۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام و۲۴۱ فقره پرونده تخلف به ارزش ریالی۰۵۰/۹۷۰/۹۰۳/۱ تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن وتجارت بافق،از این تعداد ، بیشترین پرونده تخلف مربوط به میوه فروشی ها با ۴۳ فقره پرونده به ارزش ریالی ۵۰۰/۴۷۴/۱۱ و لبنیاتی ها با ۳۰ فقره پرونده به ارزش ریالی۸۵۰/۳۴۹/۴ و مصالح ساختمانی ها با ۱۴ فقره پرونده به ارزش ریالی ۹۰۰/۸۸۸/۱۱ می باشد.

۷ نظر

 1. سلام می‌گه:

  چه میشد اگر شهرداری می آمد و یک میدان میوه و تره بار در بافق احداث می کرد تا این میوه فروشان اینقدر مردم را تیغ نزنند یعنی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. محمدرضارضايي. می‌گه:

  حال که تخلف میوه فروشا ن مشخص شده آیا اتفاقی هم افتاده؟.احتمالا جریمه شده اند جریمه ای که یک روزه انرا از مردم پس میگیرند.گرانترین وبدترین میوه های استان دربافق توزیع میشودوکسی هم قادر نیست این بازار را مهارکند.

 3. بافقی می‌گه:

  چرا هندوانه خوب قبل از ماه رمضان ۸۰۰تومان بوده الان بدترین ۱۸۰۰تومان میباشد چرا نظارتی نیست

 4. یادگار می‌گه:

  میخواستم دلنوشته ای بنویسم ، ترسیدم اشخاصی حقیقی و حقوقی ناراحت بشن و شر بشه

 5. خدا می‌گه:

  امور صنفی بافق همشون خواب هستند نمی دونم چه دستهای تو کار هست که هر روز به جای این که بهتر بشه بتر میشه ( مردم چه گناهی کردن که بایت پول میوهها را با ارزش ۱۰۰ برابری پرداخت کنند.

 6. منصوری می‌گه:

  چرا نظارت نیییییییییییییییییییسسسست ام/ر صنفی بافق بیدار شید

 7. حمید می‌گه:

  اغا یادگار بنویس .به جهنم که شر بشه .کی میخواد بدش بیاد.برا من که با سه تا بچه اونم تو تیرماه باهاس جلوشون خجالت بکشم که شر نمیشه .خیره وناشکری نمیکنم .کی میخوان اقایون اقدام کنن.آقای مهندس ولی ا.. رنجبراز شما توقع دیگری داریم .من شما را کاملا” میشناسم و با روحیه قوی شما آشنام.توکارخونجات خوب کار کردی .حالام منتظریم