پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲:۴۴ قبل از ظهر

رئیس شورای اسلامی شهر بافق:آقای طالبی انحراف کارگروه در چیست؟

کد خبر: 59450
تعداد بازدیدکننده: 230
تاریخ: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

رئیس شورای شهر بافق پس از پایان صحبت های معاون سیاسی امنیتی استاندرای در اولین نشست فعالین طیف های مختلف سیاسی شهرستان بافق که در سخنانش گفته بود کارگروه از مسیر منحرف شده است خطاب به طالبی گفت؟آقای طالبی انحراف کارگروه چیست؟ چرا در طی این یک سال اگر انحرافی در کارگروه وجود داشت برای ساختار آن کاری نکردید؟ شما به عنوان معاون سیاسی باید دفاع کنید.
محمد رنجبر ادامه داد: اما به عنوان یک شهروند و یک فرهنگی که سه سال دیگر بازنشسته خواهم شد بگویم و جوانان امروز پس از گذشت زمان به قضاوت بنشینند صورتجلسه ۶/۹ با این روند هیچ یک از مفاد آن اجرایی نخواهد شدلذا خواستند تا گفته شود کارگروه انحراف پیدا کرد است.
وی افزود: آقای ربیعی وزیررفاه در سفر به بافق پس از کلنگ زنی پلی کلینیک در سالن اجتماعات فرمانداری زمانی که از وی خواسته شد تا سه سال از سود سهام صندوق برداشت نشود گفت چرا سه سال پنج سال سود برداشت نخواهیم کرد!!! و حال آقای مدیر عامل شرکت سنگ آهن که می دانم برایتان مسئولیت دارد بگویید چقدر سود برداشت شد؟
رئیس شورای اسلامی شهر بافق خطاب به همشهریان بافقی گفت: قول ها همین است نه این که بگویم جناح چپ نه جناح راست هم همین گونه است زمانی که قدرت در دست گرفته شد همین است.
رنجبر ادامه داد:عملکرد معاون سیاسی و فرماندار قابل تقدیر است. اما خط مرزی بافق و اردکان در سال ۸۴ تغییر کرد ه است در ۲۲ سال قبل مصوبه اسمی بوده ، چرا کلاه سر خود بگذاریم؟ بیشتر از دیگران در این شهر چیزی ندارم اگر حقیقت باید در تاریخ ثبت شود.
محمد رنجبر در پایان تاکید کرد:با این روند همکاری با کارگروه صورتجلسه ۶/۹ مانند صورتجلسه ۷۹ که قول احداث دو کارخانه جوار معدنی داده شد اجرایی نخواهد شد. و خوب است آقایان بیان کنندانحراف کارگروه چیست؟

۶ نظر

 1. حمید می‌گه:

  میدونی چیه اصن خاک بر سر ما از دوست و دشمن باهاس بکشیم.چشی از جونمم امیخوان خدا میدونه

 2. محمد رضا برزگری بافقی می‌گه:

  انحراف کارگروه در انجام نشدن صورتجلسه می باشد. اونا و اینا وسیله هستندبرای اجرایی نشدن صورتجلسه.

 3. یک چیز بگم و برم می‌گه:

  سادگی بافقیها را وقتی بهتر میفهمی. وقتی داری میری یزد میرسی به کارخانه ذوب و روی بافق ،اسمش به اسم بافق،ولی نزدیک به یزد ،به اسم بافق ولی نیروهاش از یزد ،به اسم بافق احتمالا عوارضش هم متعلق به یزد است ،حالا دکتر طالبی و مهدی عسکری و به اسم بافقی هستند ولی باید برای منافع حزبشان کار کنند.
  آقای دکتر طالبی امیدوارم بتونی کتابت را چاپ کنی ما بخونیم و لذت ببریم. به جای اینکه برای تقویت کارگروه و مطالبات مردم جلسه بذاری ،از یزد پا میشی میای که بگی کارگروه انحراف دارد و%۱۵امکان واگذاریش به شهر وجود ندارد
  یک اخیری و صحرایی بودن فرماندار و معاون سیاسی استان ،بافق را به روزگار سیاه نشاندن ،یعنی شما قدرت اونها را نداری واقعا عجیب
  عجب روزگاری شده باید از حق خودت به خاطر خشنودی افراد بگذری و دم نزنی و بدهکار هم باشی
  جایی که عصا از کور می دزدند
  من دیوانه به دنبال محبت میگردم

 4. ناشناس می‌گه:

  سلام.من بگم انحراف کارگروه کجابوده.زیادی تودست پای بالایی ها پیچیدید ومعادلاتشون رادرتهران بهم زدیدو……………………خداخیرتون بده شورایی ها.

 5. محمد می‌گه:

  اقای رنجبر کارگروه کاملا انحراف داشته خودتان را به اون در زدت خیال میکنت مردم متوجه نمیشن ، برادر عزیز همه عالم وادم میدونند که در سال ۹۳ در حدود ۲۳۰ میلیارد تومن ودر سال ۹۲ در حود ۲۴۰ میلیارد تومن یعنی جمعا نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومن اقای عسکری به صندوق بازنشستگی واریز کرده در صورتی که قرار بود سودی برداشت نشه در صورتیکه از سال ۸۸ تاکنون در طرح گندله سازی فقط ۱۸ میلیارد تومن هزینه شده یعنی کمتر از یک درصدهزینه کل طرح،ودر رح فولاد وگندله در سال ۹۳ کل هزینه به پنج میلیارد تومن هم نمی رسه فقط یک دیواری دورخودشون کشیدن تا کسی نفهمه چه کارمیکنند وکاری نمیشه !!! . پس چرا تاکنون کارگروه حرفی نزده ،چرا به مردم در این خصوص اطلاع رسانی نکرده، پس معلوم میشه کارگروه هم، بله !!! بابا خودتون رو زدت به اون دری فکر میکنت مردم متوجه نیستند اگر این انحراف نیست پس چیست ؟ ای بابا دم خروس کاملا پیداست همه دارن میبینند ، بازهم میگت انحرافی صورت نگرفته ؟ لطفا کارگروه جواب بده . منتظریم

 6. اصغر می‌گه:

  محمد جان این موضوع چش به کارگروه به فرماندارتون بگید که شورای بدبخت را انداخته جلو تازه گیر و گازشونم میگیره.