شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷:۳۸ بعد از ظهر

۵۸۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی بافق انجام شد

کد خبر: 59464
تعداد بازدیدکننده: 434
تاریخ: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

 رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق با اشاره به انجام ۵۸۰۰ مورد بازرسی از واحدها صنفی شهرستان، گفت: بر اساس این بازرسی ها ۲۴۱ پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شد

ولی الله رنجبر در گفت و گو با خبرنگار «بافق فردا»، اظهارکرد: ۵ هزار و ۸۰۰ مورد بازرسی در یک سال گذشته از وحدهای صنفی شهرستان انجام شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق افزود: بر اساس این بازرسی ها تعداد ۲۴۱ پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال گردیده است.

وی درباره بیشترین تخلف ها، گفت: میوه فروشی ها، لبنیاتی ها و مصالح ساختمانی ها بیشترین پرونده تخلف را به خود اختصاص داده اند.

رنجبر با بیان این مطلب که بازرسی ها بر اساس روند عادی اولویت محور و نیز شکایت شهروندان انجام شده، بیان کرد: بیش از ۷۰ درصد بازرسی ها اولویت محور بوده که بر اساس برنامه سازمان و اداره بطور معمول انجام می شود.

وی با بیان این مطلب که کمتر از ۳۰ درصد بازرسی ها نیز بر اساس شکایت های مردمی انجام شده، گفت: مشارکت بیشتر شهروندان در ارایه گزارش تخلف ها نقش بسیار مهمی در کنترل بهتر بازار ایفا می کند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق گفت: شهروندان گرامی برای ارائه هر نوع پیشنهاد، انتقاد و گزارش تخلف، عدم رعایت مقررات صنفی و کالا  با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

 

 

 

۳ نظر

 1. دلسوز می‌گه:

  جناب آقای رنجبر نفرمایید تعداد ۵۸۰۰ بازرسی در سال گذشته انجام شد.
  لطفا شفاف بفرماییدتعداد ۵۸۰۰ بازرسی توسط آقای صادقیان(رییس غیربومی آن اداره) انجام شده است.
  و مهمتر اینکه، بازرسیها در این گرمای سوزان بافق فقط با یک پیکان قراضه انجام شده است. وکسی حاضر نشد یک ماشین برای بازرسی در اختیار ایشان بگذارد… حتی فرمانداری.

 2. عاقل می‌گه:

  اخه ادم عاقل ( کامنت ۱) اقای رنجبر تازه اومدن و گزارش سال قبل رودادن این که خیلی واضحه

 3. عاشق می‌گه:

  یه ماشین خوب ازیکی ازمغازه دارهامی گرفتید