سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸:۰۵ بعد از ظهر

استعفای دسته جمعی اعضای شورا ی شهر اردکان در اعتراض به عدم همکاری فرماندار و جانب داری وی از صنایع

کد خبر: 59815
تعداد بازدیدکننده: 268
تاریخ: ۰۸ تیر ۱۳۹۴

به گزارش اردکان گویا، اعضای شورای اسلامی شهر اردکان در اعتراض به جانب داری فرماندار و تعدادی از مسئولان استانی از گندله سازی و کارخانجات فولاد شهرستان در مورد طرح فاضلاب، اقدام به استعفای دسته جمعی کردند.

استعفای اعضای شورا در حالی صورت می گیرد که چند ماهی است ایشان پیگیر احقاق حقوق مردم شهرستان اردکان از گندله سازی و کارخانجات فولاد در مورد طرح فاضلاب هستند ولی در این راه با حمایت ها و جانب داری های فرماندار و شورای تأمین شهرستان از صنایع رو به رو شدند.

لازم به ذکر است که اعضای شورای اسلامی شهر اردکان خواستار عدم دریافت حق انشعاب فاضلاب از مردم، جبران خسارت وارده به آسفالت شهرستان از سوی گندله سازی و بازگشت مقدار مشخصی از آب فاضلاب به شهر هستند که تاکنون با جانب داری فرماندار (که رئیس شورای تأمین شهرستان نیز می باشد) از گندله سازی، موفق به دست یابی به خواسته های معقول خود نشده اند و در نهایت با توجه به عدم حمایت مسئولین ارشد شهرستان تصمیم به استعفا از شورا گرفته اند.

هنوز چند روزی از سخنان کوبنده امام جمعه محترم شهرستان در مورد مشکلات صنایع شهرستان نگذشته است که به نظر می رسد اعضای شورای شهر با عنایت به این سخنان، برای احقاق حقوق مردم اردکان هم دل و هم زبان شده اند ولی متأسفانه عده ای از مسئولین منافع صنایع را به منافع مردم ترجیح داده اند.

امام جمعه محترم شهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته فرمودند:« صحبتی هم با مسئولین داریم و آن اینکه همه متحد باشید و اختلافات سیاسی را کنار بگذارید و در این موضوع یکصدا از حق مردم دفاع کنید وگرنه اولین ضربه را خود شما می خورید.»

۹ نظر

 1. آدرنالین می‌گه:

  یعنی دمشون گرم که برای حفظ میز و صندلیشون دروغ تحویل مردم نمیدن، ،،،قابل توجه بعضیها! !!!

 2. علی رضا می‌گه:

  قابل توجه محمد رنجبر و دیگر اعضا شورا شهر بافق
  حالا فهمیدید چرا اردکان پیشرفت می کند؟
  چون زیاد به میز و صندلیشون پایبند نیستند

 3. تقی لو می‌گه:

  قابل توجه اعضای شورای بافق که در جریان اعتصاب فقط یکی قربانی شد وبقیه میز را چسبیدند….

 4. كارگر بافقي می‌گه:

  این ها همه سیاست شونه همه مسوولان اردکان از نماینده و فرماندار و امام جمعه تا شورا و شهردار تقسیم وظیفه کرده اند تا به گونه های مختلف از چادر ملو باج بگیرند و تا می توانند از ان بدوشند این هم یک تاکتیک است شورا استعفا دهد تا شرکتهای اقماری چادر ملو مستقر در اردکان که چند هزار میلیارد تومان ارزش دارد و از فروش معدن متعلق به همه استان احداث شده اند باز هم به اردکان پول و بودجه بدهند.

 5. حسن می‌گه:

  با سلام قابل توجه … بافق و… از اردکانی ها یادبگیرندچرا ازدست دادن پستشون می ترسند معادن بافق را خاک بافق آب بافق را به یغما بردند وهیچ کدوم حرف نمی زنند

 6. شمس الدینی می‌گه:

  اینا همش جنگ زرگریه

 7. حسینی میبدی می‌گه:

  اینا فیلمشونه. میخان کلاه سر میبد بگذارن اما کور خوندن

 8. دهقان می‌گه:

  شرایط فاضلاب بافق هم دقیقا شبیه اردکان هست
  سنگ اهن بدون پرداخت هزینه خسارات وارد شده به شهر قصد ادامه تخریب خیابانها و کوچه ها را داشت
  اما شهردار شجاع ومدافع حقوق شهروندان از دادن مجوز حفاری خودداری کرد
  در نتیجه مدیریت سنگ اهن با نفوذ در شورا موجبات استعفا شهردار را فراهم کرد
  تفاوت شورای مردمی اردکان با شورای ما این است

 9. جوان بافقی می‌گه:

  من فکر میکنم از سیاستشونه حالا که دیدند دی ۱۹ داره براش مشکل ساز میشه اینکار رو کردن و دست پیش گرفتند که پس نیفتند