دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵:۲۶ بعد از ظهر

پروژه سالن ورزشی ۱۲۰۰نفری بافق ملی شد

کد خبر: 59855
تعداد بازدیدکننده: 180
تاریخ: ۰۸ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛در نشتی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ، فرماندار بافق و جمعی از مسئولان مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان شهرستان بافق از جمله تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام این شهرستان تصمیم گیری شد.

در ابتدای این جلسه مسعود شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد گفت:با پیگیری های صورت گرفته در جهت رفع مشکلات و کمبود های بخش ورزش بافق ، پروژه سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفری مجموعه ورزشی تختی بافق از استانی به ملی تبدیل شده است و مبلغ ۲ میلیارد و چهار صد میلیون ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه منظور شده است.

سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق نیز در ادامه این نشست با اعلام آمادگی در جهت رفع موانع و کمبود های بخش ورزش و جوانان شهرستان بویژه تکمیل پروژه سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفری مجموعه ورزشی تختی بافق گفت: ما آمادگی داریم تا ازمحل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ ۱٫۵ میلیارد ریال اعتبار به این پروژه تخصیص یابد تا در سال ۹۴ شاهد به بهره برداری رسیدن کامل این مجتمع ورزشی در شهرستان بافق باشیم.

در ادامه این نشست مسئولان پیرامون رفع موانع و مشکلات موجود در بخش ورزش شهرستان بافق بحث و تبادل نظر کردند.

 

IMG_2308.JPG

۵ نظر

 1. مجتبی می‌گه:

  دویست و چهل میلیون برای شهر صنعتی مثل بافق پروژه حساب میشه اونم بعد گذشت چند سال که از پروژه خبری نبود ،آقای فرماندار افتخارم می کنید این پول رو اگه در یه دبستان گل ریزون میکردند جمع میشد.

 2. قاسم می‌گه:

  سلام ِِ دو تا موضوع :
  ۱- کلنگ احداث دو تا زمین جمن مصنوعی در بافق زمین خورد !!!! تا حالا هیچ خبری نشده و بنا نیست بشه ؟؟؟
  ۲- گفتن پروژه سالن ۱۲۰۰ نفری بافق از حالت طرح استانی شده ملی ؟ به نظر می رسه این طرح که از دولت مهر بوده !! احتمالا باید بدست خودش به اتمام برسه … ولی امید اینکه در دولت تدبیر تکمیل و افتتاح شود !!؟؟ باید صبر کرد …. منتظر می مانیم .

 3. دلسوز می‌گه:

  شنیده شده آقای شریعتی عضو هیات مدیره باشگاه سنگ آهن شدند هدف چیست؟کسی که در رده های بالاتره چرا بایستی بیاد توی این رده عضو بشه ؟لطفا یه کسی توضیح بده

 4. امید می‌گه:

  سلام
  ملی شد؟!!!!!!!!!!!
  بدین معناست که سالن ورزشگاه تختی هر سال در روز ۲۹ اسفند تعطیل می باشد .
  همین ……………..

 5. سلمان می‌گه:

  جالبه !!
  مدیر کل میگه سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفری میشه طرح ملی ؟؟!!
  روز بعد هم میشه عضو هیات مدیره باشگاه سنگ آهن !!؟؟
  ….. لطفا جیب ما را نزنید ….. طرح ملی ارزونی خودتان …../ بگذارید اگر پولی هست هزینه ی بچه های بافق بشه؟؟ و حق الزحمه مربیانی که شش ماهه هیچی نگرفتند !!!