جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵:۲۷ قبل از ظهر

۳G به بافق رسید

کد خبر: 59859
تعداد بازدیدکننده: 189
تاریخ: ۰۸ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق پیرامون راه اندازی اینترنت ۳G یا همان اینترنت پرسرعت تلفن همراه در شهرستان بافق گفت: پیرو جلسه مشترک که میان مسئولان مخابرات استان یزد و شهرستان با مدیرکل سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در محل فرمانداری بافق برگزار شد مقرر شده بود اینترنت پرسرعت تلفن همراه در شهرستان بافق حداکثرتا پایان ماه مبارک رمضان نصب گردد.

وی افزود: امروز ما خرسندیم که اعلام کنیم با همکاری و پیگیریهایی که در این زمینه صورت گرفت ۸ دستگاه اینترنت پرسرعت(۳G) در دکل های مخابراتی بافق نصب شده است و به زودی راه اندازی خواهد شد.

طلایی مقدم در ادامه خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد دستگاه اینترنت نسل سوم تلفن همراه در بین شهرستانهای استان یزد به شهرستان بافق اختصاص یافته است.

فرماندار بافق در این زمینه از مساعدت و پیگیری های مدیرکل مخابرات استان یزد و رییس مخابرات شهزستان بافق تقدیر و تشکر نمود.

۳ نظر

  1. شمس الدینی می‌گه:

    آقای فرماندار چرا باید چیزی را یاداروری کنند تا بعدا پیگیری نمایید. چرا خودت خودکار پیگیری نمی کنی.

  2. بافق سربلند می‌گه:

    از فرماندار جوان و پر تلاش شهرمان نهایت تشکر و قدردانی را مینماییم .و امیدواریم که شورای شهرمان هم با همدلی و همزبانی با مسئولین وبگفته رهبری با عمل به قانون شهر ی زیبا و شاداب داشته باشیم .

  3. علی می‌گه:

    از رییس اداره مخابرات شهرستان بافق جای تشکر دارد و از پیگیری های ایشان متشکرم خسته نباشید