شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳:۳۲ بعد از ظهر

پروژه پلی کلینیک بافق زودتر از موعد مقرر به بهره برداری می رسد

کد خبر: 59935
تعداد بازدیدکننده: 188
تاریخ: ۰۹ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در نشستی که با حضور فرماندار بافق ، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی یزد ، سرپرست و معاونت اجرایی شرکت خانه سازی سازمان تامین اجتماعی و پیمانکار پروژه پلی کلینیک بافق در محل فرمانداری برگزار و پیرامون تکمیل این پروژه بحث و تبادل نظر شد.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان یزد در این نشست ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت پروژه پلی کلینیک بافق عنوان کرد: خوشبختانه پروژه پلی کلینیک بافق از پیشرفت چشمگیری برخوردار است و تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.

محمدحسین توحیدی فر در ادامه گفت: طبق برنامه زمانبندی احداث و تکمیل این پروژه مقرر شده بود که این پروژه به مدت ۲ سال و در مرداد ماه سال ۹۵ به بهره برداری برسد که با پیگیری های انجام شده توسط استاندار و عنایت خاص وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان تامین اجتماعی استان یزد این پروژه ۶ ماه زودتر از موعد مقرر به پایان خواهد رسید.

سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق نیز در این نشست ضمن قدردانی از حضور و بازدید مسئولان سازمان تامین اجتماعی از پروژه پلی کلینیک این شهرستان از حسینی پیمانکار این پروژه تشکر نمود.

گفتنی است ساختمان پلی کلینیک تامین اجتماعی بافق در مرداد ماه سال ۹۳ با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در زمینی به مساحت پنچ هزار مترمربع کلنگ زنی شد که در زمینه های عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی خدمات ارائه خواهد کرد.

 

IMG_0854 IMG_0856 IMG_0864