سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷:۰۰ قبل از ظهر

دعوت فرماندار بافق از مردم و مسئولان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

کد خبر: 60141
تعداد بازدیدکننده: 121
تاریخ: ۱۶ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در حاشیه نشست برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس از مردم روزه‌دار بافق خواست تا بار دیگر و همچون همیشه با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، انزجار خود را از رژیم اشغالگر اسرائیل به نمایش بگذارند.

سید مهدی طلایی مقدم روز قدس را به عنوان یادگار بزرگ امام (ره) خواند و از آن به عنوان یکی از محورهای اصلی وحدت و همدلی یاد کرد و گفت : با توجه به ابتکار هوشمندانه مقام معظم رهبری به نامگذاری امسال بنام همدلی و همزبانی ، می طلبد هر ایرانی آزادی خواه با هر اندیشه سیاسی ، دین و مذهب و قومیت در این آیین وحدت بخش شرکت کند.

وی بااشاره به روند مذاکرات هسته ای و سخنان بسیار مهم مقام معظم رهبری به ویژه در جمع مسئولان در ماه مبارک رمضان و همدلی و همزبانی مناسبی که در سطح ملی بین مسئولان ارشد نظام و احزاب و تشکل های مردمی شکل گرفته و ازطرفی شیطنتهای مخالفین مذاکرات در خارج کشور بویژه رژیم اشغالگر صهیونستی تصریح کرد: داعش برای کشور خطری ندارد و از جایگاهی برخودار نیست آنهم برای کشور و ملتی که هشت سال جنگ تحمیلی را درمقابل به ظاهر رژیم صدام و در باطن کشورهای قدرتمند دنیا ایستادگی و از وجب به وجب خاک خود دفاع نمود.

طلایی مقدم در ادامه گفت: امروز بزرگترین خطر برای کشور تفرقه و اختلاف است و این اهمیت شرکت در مراسم روز قدس را بیش از پیش بیان می کند تا بدخواهان بدانند مردم و مسئولان همدل و همزبان هستند و در صحنه حضور دارند.

عالی ترین مقام دولت تدبیر و امید در شهرستان بافق، از عموم مردم متدین ، روزه دار و همیشه در صحنه بافق ، بسیجیان ، خانواده معظم شهدا ،جانبازان و ایثارگران ،روحانیون ، ورزشکاران ، هنرمندان ، اصناف ، بازاریان ، اساتید و دانشجوریان و.. درخواست کرد تا با حضور پرشور و حماسی خود در ۱۹ تیرماه مصادف با ۲۳ رمضان المبارک در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

گفتنی است با توجه به احتمال تقارن آخرین جمعه ماه رمضان (سی ام رمضان) با عید سعید فطر، راهپیمایی روز جهانی قدس در ۱۹ تیر ماه مصادف با ۲۳ رمضان برگزار خواهد شد.