یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵:۳۵ بعد از ظهر

از سنگ آهن مرکزی بعنوان واحد نمونه معدنی تجلیل شد

کد خبر: 60375
تعداد بازدیدکننده: 148
تاریخ: ۲۲ تیر ۱۳۹۴

گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن، سالن همایش های اتاق بازرگانی یزد پذیرای میهمانان، صنعتگران و کارآفرینان بخش صنعت و معدن استان به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن بود.
در این مراسم که با حضور آیت ا… ناصری امام جمعه یزد برگزارشد، از واحدهای صنعتی معدنی نمونه در تولید و کارآفرینی تجلیل بعمل آمد.
استاندار یزد در این مراسم ضمن اشاره به ظرفیت های استان یزد در حوزه صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: اینجانب و همه مسئولین ارشد استان همواره تمام تلاشمان این بوده که مشکلات صنایع استان را بر طرف نمائیم.
سیدمحمد میرمحمدی ادامه داد: یکی از مباحثی که در استان یزد همواره مطرح بوده مشکل خام فروشی مواد معدنی است که سعی کرده ایم با استقرار صنایع جوار معدنی این مشکل را تا حد زیادی کاهش دهیم این در حالی است که در شهرستانهای بافق و بهاباد تا حدی زیرساختهای لازم را فراهم کرده ایم.
وی افزود: واحدهای کنستانتره و گندله سازی در شهرستانهای بافق، بهاباد و اردکان مستقر شده و از سرمایه گذاران در رابطه با استقرار دیگر صنایع جوار معدنی در استان استقبال می کنیم.
گفتنی است در این مراسم مهندس ابویی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان میهمان ویژه، دوتن از معاونان استاندار و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند.
در پایان این مراسم از پیشکسوتان بخش صنعت، معدن و تجارت استان و واحدهای صنعتی، تولیدی و کارآفرین برتر استان با اهداء تندیس و لوح تقدیر تجلیل شد.

4-300x186

2-300x188

3-300x188

واحد-نمونه-معدنی-300x187

۳ نظر

 1. علی می‌گه:

  رنجش و کارگران می برن و لوح تقدیر و شاید پاداشی ناقابل رو هم مدیران،بیچاره کارگران که مظلومترین قشر هستند

 2. یک چیز بگم و برم می‌گه:

  ببخشید بی زحمت اسامی تمام واحد های نمونه را تو سایت بذارید تا بتوانیم بهتر نظر بدیم
  نمی دانم چرا چادرملو با این دب دبه و کب کبه و با این مدیریت قدرتمند واحد نمونه نمیشود ولی سنگ آهن بافق مشخص نیست صاحبش چه کسی هست،تمام این لوحهای تشریفاتی را برای تغییر افکار مردم دریافت می کند
  آقا این نسل قدیم نیست که بخواهید با این کارها سرشون شیره بمالید ،دیگه بسه دیگه بسه فکری کنید که فکر باشد
  آقای ابویی معاون وزیر شما بی زحمت فولاد ابویی را دریابید
  آقای استاندار شما کارگروه قانونی مردم را حمایت کنید و سنگ اندازی نکنید
  آقای عسکری سه سال گذشت و قولهایتان را فراموش کردید
  آقای طالبی کتاب خود را نوشتید
  آقا مسعود شریعتی یادتون هست در جلسات شبانه خانگی می گفتید بذارید معدن خصوصی شود ،اگر شرکت خصوصی به تعداتش عمل نکرد آن موقع اعتصاب کنید
  الان کسی به تعداتش عمل نمی کند آقای شریعتی الان موقع عمل نیست
  شاید زیر گذرهای و خیابانها و امکانات یزد مسبب این لوحها باشد
  الله اعلم

 3. محمد می‌گه:

  علی اقا این لوح نیست که مگیرن این سند میلیاردها پولی که میبایست در طرح گندله وفولاد خرج میشد ونشد وبه جیب این ان تو یزدو جاهها دیگر برای تکیه زدن وماندن بر صندلی پشت بلند چرمی واریز شده را میگیرن ، تو مو بینی و ماپیچش مو

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق