دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹:۳۲ قبل از ظهر

شعار امسال همان رمز موفقیت در هشت سال دفاع مقدس است

کد خبر: 60388
تعداد بازدیدکننده: 132
تاریخ: ۲۲ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ عصر روز گذشته گردهمایی سالیانه انس و مودت فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت شهرستان بافق به همراه خانواده ایشان با حضور امام جمعه ، فرماندار  و جمعی از مسئولان در محل پایگاه شهید رجایی این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه بافق در این آیین ، لازمه حل مشکلات جامعه را وفاق و همدلی عنوان کرد و اظهارداشت: نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت ،همدلی و همزبانی یک ابتکار هوشمندانه از سوی مقام معظم رهبری می باشد که به نوبه خود بی نظیر بود.

حجت الاسلام سید جوادسلیمانی در ادامه بر ضرورت اجرا و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و زیرمجموعه نظام مقدس جهوری اسلامی ایران در جامعه  تاکید و عنوان کرد:تمامی آحاد جامعه باید در راستای پیشرفت و توسعه جامعه و اجرای منویات مسئولان نظام با وفاق و همدلی گام و قدم بردارند.

فرماندار بافق نیز در ادامه این مراسم با اشاره به پیروزی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ، بر لزوم حفظ وحدت و انسجام در بین افراد جامعه تاکید کرد و  گفت:رمز پیروزی ما در دفاع مقدس وحدت و حمایت همه جانبه از رزمندگان اسلام بود که می توان به نوعی شعار امسال را همان رمز موفقیت در هشت سال دفاع مقدس دانست.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به شعار های مقام معظم رهبری در سال های اخیر  و تناسب این شعارها با رویداد های مختلف سال اظهار داشت : از  جمله دلایل نامگذاری امسال به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی به خاطر اهمیت موضوع مذاکرات تیم هسته ای ایران با کشورهای ۱+۵ از دید مقام معظم رهبری درسال جاری بود.

وی اضافه کرد:تیم مذاکره کننده هسته ای ایران به پشتوانه رهنمود های رهبری و حمایت ملت تاکنون توانسته است در مقابل زیاده خواهی قدرت های جهانی قد علم کنند و از حق ملت ایران دفاع نمایند.

گفتنی است اجرای سرود و پخش نماهنگ از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_1318 IMG_1297 IMG_1300 IMG_1310 IMG_1279

۲ نظر

 1. ناشی می‌گه:

  آقای فرماندار ،این شعار رمز موفقیت بافق هم هست که شما زیاد به
  آن پایبند نیستید که نمونه آن عدم همکاری با کارگروه هست و برگزاری فرمایشی شورای اسلامی کارگری برای حذف دکتر صباغیان هست ،هنوز افهم افهم و دو متر پارچه بردن از این دنیا که بارها شما بیان کردید یادمان نرفته است ،بیشتر استفاده ابزاری شما از این فاکتور های برای تغییر افکار مردم هست برای انجام کارهای پشت پرده هست
  چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشی ما رستگار

 2. محمد رضا برزگری افقی می‌گه:

  آقای فرماندار جمله شما(لازمه حل مشکلات جامعه را وفاق و همدلی عنوان کرد )اخه چه جوریه که شهرهای دیگر استان در حال پیشرفتند اما بافق در حال پسرفت لطفا در عمل ثابت کنید نه در شعار از طریق تریبون. نمونه آن صورتجلسه ۹/۶/۹۳ که ذیل ان جنابعالی امضا و تایید فرموده اید.