چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷:۵۰ بعد از ظهر

مرد هفتاد و دو ساله تفتی سر زن شصت و چهار ساله اش را برید!

کد خبر: 6040
تعداد بازدیدکننده: 187
تاریخ: ۰۱ مرداد ۱۳۹۱

یزدفردا : رییس پلیس آگاهی استان یزد ضمن تشریح قتل زنی ۶۴ ساله توسط همسرش گفت: متهم به قتل ۷۲ ساله بدبینی و اختلافات خانوادگی را انگیزه اصلی خود برای قتل عنوان کرده است.
سرهنگ علیرضا خالقی با بیان اینکه در ساعت ۱۱:۳۵ روز سه‌شنبه (۲۷تیرماه) ماموران انتظامی شهرستان تفت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در جریان وقوع درگیری منجر به قتلی در منزلی در حوالی بانک صادرات این شهر قرار گرفتند، گفت: با کسب این خبر ماموران کلانتری برای تعیین صحت و سقم ماجرا راهی این منزل مسکونی شده و با تایید خبر عوامل بررسی صحنه قتل، کارآگاهان اداره جرایم جنایی و بازپرس قتل را به صحنه حادثه فراخواندند.
وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی تفت با حضور در صحنه حادثه با پیکر خونین زنی ۶۴ ساله و خانه‌دار به نام «ربابه» روبرو شدند که از ناحیه گردن با جسمی برنده دچار جراحت شده بود گفت: بررسی تیم صحنه جرم نشان داد که گردن ربابه تا عمق پنج سانتیمتر با شئی‌‌ای تیز،بریده است.
خالقی با بیان اینکه دستان این زن به وسیله نخ جعبه شیرینی بسته شده بود گفت: کارآگاهان با بررسی جسد و جابجایی جسد متوجه شدند که قطری حدود نیم‌متر خون در پشت سر جسد جمع شده و در بررسی بیشتر توانستند چاقوی ۳۰ سانتی دسته‌مشکی را در زیر سر مقتول بیابند.
رییس پلیس آگاهی یزد با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات اولیه و بررسی از همسایگان دریافتند که در روز حادثه ربابه با شوهرش به نام «فضل‌الله» که پیرمردی ۷۲ ساله و بازنشسته است، مشاجره‌ای لفظی داشته گفت: بررسی‌ها نشان داد که مشاجره لفظی این زوج سالخورده به ضرب و شتم می‌انجامد به گونه‌ای که مقتول با سری برهنه از منزل فرار کرده و به مغازه داماد خانواده که در نزدیکی خانه‌شان بود، متواری می‌شود.
وی با بیان اینکه پس از پناه‌بردن ربابه به مغازه دامادش با وساطت دیگران وی به منزل بازمی‌گردد گفت: تحقیقات برای دستگیری «فضل‌الله» که پس از به قتل رساندن ربابه از منزل متواری شده بود ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری توانستند این پیرمرد ۷۲ ساله را ساعاتی پس از جنایت دستگیر کنند.
رییس پلیس آگاهی یزد با بیان اینکه متهم به قتل در اعترافات ضمن قبول بزه انتسابی به تشریح چگونگی به قتل رساندن ربابه پرداخت، گفت: متهم در اعترافات خود عنوان کرد که پس از درگیری مشاجره لفظی ربابه به مغازه دامادشان متواری شد اما با وساطت، او را به منزل بازگرداندم و در آشپزخانه انداختم و با استفاده از نخ شیرینی که در کابینت وجود داشت دستان وی را بستم.
خالقی با بیان اینکه «فضل‌الله» در اعترافات خود عنوان کرد که پس از بستن دست و پای ربابه به وسیله نخ شیرینی روی قفسه سینه او نشسته و با استفاده از چاقوی آشپزخانه او را به قتل می‌رساند، گفت: متهم به قتل اختلافات خانوادگی و بدبینی را انگیزه اصلی خود برای به قتل رساندن همسرش عنوان کرده است.

۲ نظر

  1. بیکار می‌گه:

    الله واکبر.

  2. اسم نداره می‌گه:

    خواهشن واقعیت ها بنویسید تا جایی که ما از ماجرا و نزدیکان قاتل ومقتول شنیدیم قاتل متواری نشده چون قاتل از لحاظ جسمی وضیعت نرمال ندارد واز نصف بدن معیوب است