پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹:۳۹ قبل از ظهر

آراء انتخابات نماینده کارگران در هیأت تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن بافق به حد نصاب نرسید

کد خبر: 60474
تعداد بازدیدکننده: 241
تاریخ: ۲۴ تیر ۱۳۹۴

رییس اداره تعاون,کارو رفاه اجتماعی شهرستان بافق: آراء انتخابات نماینده کارگران در هیأت تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن بافق به حد نصاب نرسید.
اصغر دشت آبادی در گفتگویی با خبرنگار بافق فردا گفت: انتخابات نماینده کارگران در هیأت تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن بافق دیروز از ساعت ۵ صبح الی ۲۲/۳۰ برگزار گردید.
وی اظهار داشت : تعداد شرکت کنندگان در این انتخابات ۴۹۲ نفر بود که با توجه به اینکه ۱/۲ از کارگران شرکت می بایست در این انتخابات حضور داشته باشند حد نصاب قانونی حاصل نگردید.
دشت آبادی در پاسخ به این سوال که شایعه شده است ۱۵۰ رای مربوط به نماینده کنونی کارگران یعنی محمدرضا صباغیان می باشد آیا این گفته را تأیید می نمایید بیان کرد: خیر. باتوجه به عدم حصول حد نصاب لازم انتخابات به مرحله شمارش آراء نرسید.
.

۹ نظر

 1. میربافقی می‌گه:

  صباغیان راستگو محبوب دل مردم.

 2. r می‌گه:

  متاسفانه این مسئله نشان می دهد که هنوز مردم ما و خصوصا کارگران شرکت سنگ آهن احساساتی عمل می کنند و فکر می کنند دولت تدبیر هم مثل دولت بی قانون احمدی نژاد است که هر که بخواهد می تواند با موج سواری بر احساسات مردم و گرفتن تریبون به زور، نماینده کارگران باشد. باید دانست قانون اجازه نمی دهد که صباغیان به عنوان نماینده کارگران انتخاب شود. نماینده کارگران کسی است که باید حداقل دو سال در آن مجموعه سابقه ی کار داشته باشد و کارگر همان سازمان باشد. در صورتی که صباغیان یک فرهنگی است و باید بدانید که معلمان آموزش وپرورش نیز وی را که ازخودشان هست، به عنوان نماینده انتخاب نکردند و دکتر ارجمند رای آورد حال چگونه است که در شرکت سنگ آهن رای آورده است. متاسفانه آقای صباغیان بیشترین خیانت را به کارگران سنگ آهن می کند چرا که وقتی سیستم دولت و استانداری و فرمانداری وی را قانوناً نماینده نمی داند و قانون نیز نمی تواند وی را نماینده بخواند، بنابراین ماندن وی در کارگروه به ضرر مردم و کارگران است. اگر صباغیان به قول خودش، به فکر مردم بافق و آینده انهاست چرا کناره گیری نمی کند تا با انتخاب قانونی یک نماینده، کارگروه مجدداً قانونی شود و استاندار و فرماندار و به تبع آن وزارتخانه، اقدامات و تصمیمات این کار گروه را قبول کند؟ به کارگران سنگ آهن پیشنهاد می کنم به کسی که صباغیان مورد وثوقش هست رای بدهند تا کارگروه بتواند به کار خود ادامه دهد . این صباغیان با غرور خود، اجازه پیشرفت به این شهر را نمی دهد اگر راست می گوید، برای توسعه ی شهر، کناره گیری کند . اگر کار درست نشد، آنوقت دوباره ادعاکند.

 3. قانعی می‌گه:

  خخخ خخخخ چه فیلمی شده. بایست یک فیلم کمدی از این موش و گربه بازی بنویسند. صباغیان بگم خدا چکارت کنه.

 4. علی می‌گه:

  عید آمد و عید آمد

  … تا باد چنین بادا

 5. یک چیز بگم و برم می‌گه:

  دوستان فهمیدید چرا نوری رییس پیشبن اداره کار بعد از اعتصابات عوض شد و آقای دشت آبادی امد اگر فهمیدید جوابش به من بدید
  آقا این قانون مصوبه سال۶۸است چرا الان پیگیر این مصوبه در این شرایط شدند
  اسامی کاندیدا ها هم خیلی جالب بود داداش ها دو تن از مدیران ارشد سنگ آهن و سه نفر دیگر ،این مهره چینی به چه معناست
  آمدیم نماینده انتخاب کردیم ،قضیه معدن کوشک و دستگیری کارگرها معدن یادمون نرفته است آیا این نمایندگانی که بعدا انتخاب میشدند مصونیت داشتندکه تهدید ،اخراج نشوند و ده ها سوال بی جواب دیگر
  به کدامین گناه …..

 6. بافقی می‌گه:

  بایددرتمام شیفتها انجام می شد

 7. بافقی می‌گه:

  خدمت فرماندار تسلیت عرض میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. نفس می‌گه:

  خداوکیلی،ازاین چند نفر کاندید کدومشون حرف زن هستن که بتونند از حق وحقوق کارگران دفاع کنند،عزیزان من صباغیان دنبال پست ومقام نیست،نیتش خیره….

 9. دهقان می‌گه:

  باسلام ودعا ی خیر عیدتان مبارک از انسان های درست کار وباصداقت جهت توسعه وترقی شهرستان حمایت کرده وتلاش آنان را ارج مینهیم وسلام