پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰:۴۲ بعد از ظهر

عملکرد بهزیستی بافق در هفته بهزیستی (۲۰تا۲۶تیرماه)

کد خبر: 60598
تعداد بازدیدکننده: 164
تاریخ: ۳۰ تیر ۱۳۹۴

باسمه تعالی

هفته بهزیستی نمادی زیبا برای همدلی و همزبانی مسئولین و مردم با گروه های هدف بهزیستی(توانخواهان-مددجویان-معلولان-کودکان-افراد در معرض آسیب های فردی و اجتماعی و آسیب دیده)
عملکرد بهزیستی بافق در هفته بهزیستی (۲۰تا۲۶تیرماه)چه بوده است؟
در اولین روز از این هفته فرماندار شهرستان بافق از مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان بازدید نمود و از نزدیک در جریان مراحل اتمام و افتتاح قرار گرفت.
دومین روز یعنی شاهد شروع توزیع سبد غذایی بین معلولین و مددجویان در اولویت از سوی موسسه های جامعه معلولین و نیلوفر بودیم.

DSC08013

سومین روز معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور (دکترفرید)میهمان شهرستان بافق گردید و به همراهی مسئولین شهرستان و کارشناسان بهزیستی مرکز اورژانس اجتماعی را افتتاح نمود. این مرکز با زیربنای ۵۵۰متر مربع با هزینه کرد ۴میلیلرد و ۳۷۰میلیون ریال جنب مرکز توانبخشی امام حسن مجتبی(سلام الله علیه)واقع در خیابان ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه)احداث گردیده است.

DSC08016

صبح چهارمین روز مسئولین شهرستان از جمله عضو شورای شهر و کارشناسان توانبخشی و مشارکت های بهزیستی شهرستان از نزدیک وضعیت مددجویان و توانخواهان را مورد بررسی قرار دادند که بحمدالله مشکلات در اولویت این عزیزان حل و فصل گردید .

DSC08026

عصر روز پنجم از این هفته شهر بازی آهن بافق (که به شرکت فراگیر موسسه جامعه معلولین واگذار شده) به صورت رسمی بازگشایی شد و عموم مردم می توانند عصرهای سه روز آخر هر هفته از این مکان تفریحی بهرمند شوند.
.لازم به ذکر است سهامداران این شرکت فراگیر معلولان و توانخواهان می باشند.

DSC08021

.
با کمال تشکر از تلاش های تمامی مردم و مسئولین امر تداوم و توفیقات روازفزون از درگاه خداوند متعال در جهت خدمت رسانی بیشتر را مسئلت داریم.

روابط عمومی بهزیستی بافق