سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹:۰۷ بعد از ظهر

واژگونی کامیون در جاده سه چاهون بافق راننده را به کام مرگ کشاند

کد خبر: 60632
تعداد بازدیدکننده: 880
تاریخ: ۳۰ تیر ۱۳۹۴

صبح امروز:
یکدستگاه کامیون بنز ده چرخ که حامل سنگ ازمعدن سه چاهون به سمت بافق بود دچار حادثه شد.
این کامیون به محض ورود به سه راهی سه چاهون پس از برخورد با گارد ریل به سنگ که از محدوده جاده هم خارج بود اصابت کرده و واژگون می شود.
در این حادثه متأسفانه راننده کامیون جان خود را از دست داد. علت بروز حادثه نیز هنوز به طور قطعی مشخص نیست .

02

01

03

04

۱۲ نظر

 1. بنده خدا می‌گه:

  انالله واناالیه راجعون

 2. یا علی می‌گه:

  خدا صبر به مادر و همسر این مرحوم عنایت نماید

 3. ی می‌گه:

  خداوند مرحوم تشکری رو رحمت کند. آدم خوبی بود و خلق خدا از او نیکی های بسیار دید. این چند روز برای بافق صدمات زیادی وارد شد تصادفات زیادی در یکی دو روز اخیر بوقوع پیوست که دلخراشترینش خانواده کریمیان بود که خداوند مرحومه بابایی و کیمیا کوچولو را رحمت کند که مادر و فرزند بودند. به حادثه دیدگان صبر عطا کند و به مصدومان حادثه سلامتی بدهد. اما آنچه دل همه بافق را به درد آورد را باید سهل انگاری بود که امیدوارم درس عبرتی باشد برای همه رانندگان که برای دلخوشی و ایجاد لحظاتی مفرح، احتیاط را از دست ندهند و جمعی را دچار حادثه نکنند. کسانی که فرزند دارند می دانند داغ فرزند چه سنگین است آنهم دختر بچه و با این شکل اتفاق افتاده. از خداوند برای بازماندگان، مجدداً صبر آرزومندم و امیدوارم همه فرزندان را برای والدین و والدین را برای فرزندان نگهدارد.

 4. خواجه ای می‌گه:

  روحش شاد مرد شریفی بود.

 5. mehran می‌گه:

  خداوند رحمتش کند و همچنین به بازماندگانش صبر جزیل عنایت نماید، اما متاسفانه در شهرستان بافق فرهنگ رانندگی زیر صفر است. فقط یاد گرفتند پشت فرمان نشسته و پدال گاز را فشار دهند. مثلا با پراید با سرعت ۱۶۰ در پیچ هندلی بافق یزد حرکت می کنند به چه چیزی افتخار می کنند خدا می داند. ..

 6. بافقی می‌گه:

  باید در ورودیهای شهر خونی ریخته شود تاشایدبه این چرخه دلخراش پایان داده شود

 7. یا علی می‌گه:

  همین امروز (۴/۳۱)خانه بابایی بودم و زجر کشیدن مادری را دیدم که دستش از چاره کوتاه بود خداوند صبر جزیل به ایشان عنایت فرماید

 8. ح-ا-ا می‌گه:

  خدارحمتش کنه.ازماشین بنز ده چرخ چیزش نموده.

 9. تقی می‌گه:

  خدارحمت کنه اموات را

 10. بافقی می‌گه:

  باید برادران بزرگوار مراقب رانندگی خود باشند با سرعت نروند قوانین را رعایت کنند یک حیوان را کشتن و خونش را ریختن چه دردی از بی فرهنگی و بی خردی برخی رانندگان دوا می کند کمی در اندیشه هایتان تغییر ایجاد کنید شاید در رحمت خدا به رویتان باز شود

 11. منصور صلاحی می‌گه:

  برا اینکه لبخند همیشگیش روی لبهاش مونده باشه نثار روحش (فاتحه مع صلوات)

 12. بنده خدا می‌گه:

  خدا بیامرزتت مرد