یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵:۳۸ بعد از ظهر

عذرخواهی مدیرعامل چادرملو از نماینده مردم یزد در مجلس

کد خبر: 60656
تعداد بازدیدکننده: 148
تاریخ: ۳۱ تیر ۱۳۹۴

متن یادداشت(عذرخواهی) محمود نوریان( از محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد و اشکذر) به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در ارتباط با مطالب منتشر شده در مصاحبه مورخ ۱۷ تیر ماه اینجانب، از باب تنویر و تبیین موضوع، تأکید می‌کنم، بنده خود را مؤظف به دفاع از شرکتی می‌دانم که در موضوع توسعۀ استان یزد، بیشترین و مهمترین نقش را ایفاء نموده است.

علیرغم تضییقات و محدودیت‌های ناشی از اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، به شهادت و تأیید آمار، عملکردی ممتاز در اشتغال‌زایی و به بهره‌برداری رساندن طرح‌ها و پروژه‌های مولد، آن‌هم در کوتاهترین زمان ممکن، در استان یزد را داشته است و در کنار تمامی محدودیت‌های حاکم بر فضای تولید، این شرکت توانسته نسبت به پرداخت بدهی‌های منطبق بر قانون اقدام نماید.

برخی عبارات و جملات بیان شده در مصاحبۀ عنوان شده، برآیند و نشأت گرفته از ناخرسندی اینجانب از طرح مسائل اختلافی مربوط به پرداخت حق انتفاع در مصاحبۀ عمومی بوده است، لذا اگر در این رابطه اسائه ادبی صورت گرفته است، مراتب تعذیر خود را به حضور مردم شریف استان یزد و نمایندۀ محترم مرکز استان، اعلام نموده و انتظار دارم که ایشان هم مصاحبۀ خود را مجدداً مطالعه و اصلاحات لازم را انجام دهند.

مستظهر بودن به حمایت‌های مسئولین محترم استان، آن‌هم در این اوضاع، انتظاری پسندیده می‌باشد.

محمود نوریان
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

۵ نظر

 1. محمد رضا برزگری می‌گه:

  آقای نوریان به عنوان یکی از اعضائ هییت مدیره قبلی شرکت سنگ آهن مرکزی و مدیر عامل فعلی معدن چادرملو ی غصبی یک عذرخواهی هم از مردم بافق بکنید.چون در ان دنیا دیگر مجالی نخواهید داشت.

 2. حمید رضا می‌گه:

  عذرخواهیت مقبول درگاه حق قرار گرفت.خخخخخخ

 3. بافقی می‌گه:

  از مردم بافق هم عذر خواهیکن مگر تو را ببخشند

 4. حسن می‌گه:

  عذر خواهی واقعی شما زمانی است که حق انتفاع ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بیت المال و سهم استان از آن را که حدود ۲۰۰ میلیارد تومان آن سهم استان است پرداخت نمایید آن وقت ما خودمان می دانیم چگونه استان را توسعه دهیم

 5. m.s می‌گه:

  آیا غصب اموال مردم یک منطقه وتجاوز به متعلقات آنها وحق الناس موجب خشم خدا نمیشه؟؟؟
  پس اینهمه خشکسالی و…را ببینید وعبرت بگیرید.