چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵:۴۷ بعد از ظهر

برای بهتر شدن جلسات مجمع هم اندیشی توسعه بافق، گزارشی از نتیجه عملی جلسات پیشین ارائه شود

کد خبر: 60701
تعداد بازدیدکننده: 158
تاریخ: ۰۲ مرداد ۱۳۹۴

IMG_6645_wm.JPG

دوازدهمین مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق روز یکشنبه با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از نخبگان و صاحب نظران در سالن کنفرانس آهنشهر برگزار گردید. در این جلسه گرچه هیچ یک از مسئولین اجرایی علیرغم دعوت از آنها حضور نیافتند اما با ارائه نظرات و راهکارهای ارزنده و مثبتی از سوی حاضرین روبرو شد.
خبرنگار «بافق فردا» به منظور بهره گیری از نظر برخی از اساتید و فرهیختگان شهرستان به سراغ تعدادی از آنها رفت و درباره این جلسه مجمع سوالاتی را مطرح کرد که با هم می خوانیم.
ضیاءملکزاده به عنوان یک استاد هنر و فعال اجتماعی و فردی که سال ها در کسوت شغل مقدس معلمی بوده است دوازدهمین جلسه هم اندیشی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این جلسه نظرات محترمانه و بدون در نظر گرفتن تعارفات معمول به طور شفاف بیان گردید.
وی در پاسخ به این سوال که چه کسی بهترین صحبت را در جلسه ارائه داد اظهار داشت: صحبتها خوب بود اما نماینده مردم در مجلس باید مشکلات را با مسئولین بالادست در میان گذاشته و وی برای جلوگیری ازاعمال نفوذها از جایگاه حقوقی و قانونی خود بهره گیرد و به جای گلایه از مسئولین گزارشی از اقدامات قانونی خود را ارائه می داد.
ملکزاده صحبت های تمام کسانی که در این جلسه پیرامون دغدغه توسعه بافق دانست و افزود: تمامی سخنان حاکی از مشکلات و بهبود اوضاع شهرستان بود . برای بهتر شدن جلسات باید گزارشی از نتیجه عملی جلسات پیشین بیان شود و از قبل دستور جلسه تعیین و از مدعوین تقاضا گردد تا پیش از جلسه مطالب خود را ارائه دهند حیطه ی مطالب را بررسی و جمع بندی کرده و برای ارائه آن در جلسه زمان بندی صورت پذیرد و به طور خلاصه جلسه با برنامه ریزی و زمان بندی قبلی تشکیل شود
وی نظرش را درباره دلیل عدم حضور مسئولین اجرایی در این جلسه اینچنین بیان کرد: باید از خودشان سوال کرد . شاید دلیل موجه ای داشته باشند پس بهتر است کتباً سوال مطرح شود و علت عدم حضور در جلسه ای که با حضور امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نخبگان تشکیل می شود بیان گردد شاید جواب قانع کننده ای داشته باشند.
قطعاً سخن ما با غایبین باید پس ازشنیدن پاسخ آن ها به سوال باشد.

۱ نظر

  1. علی می‌گه:

    بی شک زبان حال همه دلسوزان یکیست