شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰:۲۶ قبل از ظهر

بیست و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم وزارت جهاد کشاورزی

کد خبر: 60731
تعداد بازدیدکننده: 201
تاریخ: ۰۳ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ صبح امروز در دیدار فرماندار بافق با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان پیرامون برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم وزارت جهاد کشاورزی گفتگو شد.

 فرماندار بافق در این دیدار با بیان اینکه یکی از مباحث مهمی که می‌تواند در ترویج و نهادینه‌ شدن موضوعات قرآنی در جامعه اسلامی‌ نقش مهمی را ایفا کند ، گفت : هدف از برگزاری این نوع مسابقات گسترش فرهنگ قرآنی در سطوح مختلف جامعه است.

سید مهدی طلایی مقدم افزود : قرآن کریم به عنوان بزرگترین کتاب آسمانی، خود موید این نکته است که مسئولان فرهنگی کشور باید در ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه نقش مهمی را ایفا کنند.

در ادامه این دیدار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان یزد این نوع مسابقات را ویژه همسران ، فرزندان و همکاران جهاد کشاورزی خواند و گفت : این مسابقات در مرحله استانی و در رشته های قرائت، ترتیل قرآن، حفظ ، اذان و تفسیر به میزبانی شهرستان بافق در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام علی محمد سلطانی زمان برگزاری مرحله استانی بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم وزارت جهاد کشاورزی را ۱۴ مرداد ماه عنوان کرد و افزود : این دوره با حضور حجت الاسلام و المسلمین راستگو و بیش از ۱۵۰ شرکت کننده در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار خواهد شد.

 گفتنی است در این دیدار مسئول دارالقران الکریم سازمان جهاد کشاورزی استان ، رئیس و نماینده ولی فقیه در جهاد کشاوری بافق نیز حضور داشتند.

IMG_2061 IMG_2067 IMG_2068

۱ نظر

  1. مهرداد می‌گه:

    چه بگویم و چگونه بگویم که برداشت اشتباهی صورت نگیرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمی دانم