سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰:۵۷ قبل از ظهر

عملیات اجرایی احداث پارک بانوان آغاز می شود

کد خبر: 60742
تعداد بازدیدکننده: 148
تاریخ: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴

سرپرست شهرداری بافق:
عملیات اجرایی احداث پارک بانوان آغاز می شود
سرپرست شهرداری بافق از آغاز عملیات اجرایی احداث پارک بانوان این شهر همزمان با هفته دولت سال جاری خبر داد.
سید علی نوروززاده گفت: این پارک در زمینی به وسعت سه هزار و ۴۰۰ متر مربع در مجاورت پارک بهارستان (ابتدای جاده باقرآباد) احداث می شود.
سرپرست شهرداری بافق اظهار داشت: در پروژه پارک بانوان، امکاناتی از قبیل پیست دوچرخه سواری، زمین والیبال، زمین تنیس، پیست اسکیت، تجهیزات بدنسازی پارکی، فضاهای نشیمن، نگهبانی، فضای سبز مناسب و سایر فضاهای مورد نیاز پیش بینی شده است .
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر زمینی که برای اجرای این پروژه در اختیار داریم، فضایی جهت ایجاد پارکینگ این مجموعه نیز در نظر گرفته شده است. همچنین زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در مجاورت پارک فعلی جهت طرح توسعه تخصیص داده شده است.
نوروززاده هزینه ساخت پارک بانوان شهر بافق را افزون بر هفت میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات عمرانی شهرداری تامین و اختصاص یافته است.
سرپرست شهرداری بافق با بیان اینکه این پارک با بهترین استانداردهای لازم احداث خواهد شد افزود: پیش بینی می شود بانوان بافقی از ابتدای سال ۹۵ بتوانند از این مجموعه تفریحی- ورزشی استفاده کنند.
نوروززاده در خصوص پارک بهارستان هم تصریح کرد: این پارک در حال طراحی برای برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار می باشد که طی چند ماه آینده عملیات اجرایی آن نیزآغاز خواهد شد.

۶ نظر

 1. محمدرضارضايي. می‌گه:

  با سلام وتشکر از جناب اقای نوروززاده
  ای کاش بجای شروع طرح های جدید طرحهای نیمه کاره را تمام میکردیدوپس از آن طرحی وپروژه ای جدید را آغاز میکردید.طرحهای نیمه کاره درشهر خیلی زیاد است بطور مثال فقط درخیابان شیخ محمد تقی دومیدان نیمه کاره هست ویا انتهای کمربندی جنوبی .خروجی بسمت یزد شده مضحکه رانندگات ماشینهای سنگین.طرف از کمربندی به سمت یزد میرود اما انتهای مسیر باید برای دورزدن تا میدان کنارپمپ بنزین برگردد.

 2. مروج می‌گه:

  جناب آقای نوروززاده خسته نباشیدخداوندبه شماهمشهری عزیزودلسوزخیرعطاکند.. صدهافرشته بوسه برآن دست می زنند کزکارخلق یک گره بسته واکند اجرکم عندالله

 3. نفس می‌گه:

  با سلام خدمت اقای نورززاده،خواهشا یه فکری برای میدان شهدا بردارید،همینجور بلاتکلیف مونده،واقعا نمای شهرچه ورودی وخروجی د اغونه….

 4. محمود می‌گه:

  اقای نوروززاده می گویند مشکل بلوار میر غنی زاده تاراه اهن مبارکه بدست شما حل می شود زحمتی پیگیری کنید تاهم برای همشهریان بافقی وهم برای اهالی مبارکه راه نزدیک شود خدا خیرتان دهد

 5. غریبه می‌گه:

  با سلام .خواهشا یه فکر ی برا میدان شهدا بردارین. بعد از مدت ها یه میدان درست کردین .اینم شده برج ایفل.هیچ نمایی هم نداره.کاش همون درختا بود.

 6. ایلیا می‌گه:

  نقطه سرخط………..لطفا تفکیک جنسیتی رامعناکنید؟پایان………………..