سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷:۰۹ بعد از ظهر

شهر بی شهردار و ۱۹ گزینه بر روی میز شورا

کد خبر: 60745
تعداد بازدیدکننده: 153
تاریخ: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴

محمد عباسی سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق در گفتگویی تلفنی با خبرنگار افق کویر به پرسش های مطرح شده از سوی این هفته نامه پاسخ داد:
وی در باره استعفای شهردار بافق گفت: شهردار با توجه به استعفای خود مبنی بر اینکه پس از ۲۵ سال می خواست بازنشست شده و دو سال آخر خدمت خود را تمایل داشت در تهران باشد، استعفاء داد؛ البته یکسری دلایل خانوادگی دیگر هم بوده که با شورا در میان گذاشته و نیاز نیست مطرح شود.
عباسی در پاسخ به این پرسش که« آیا گزینه ای برای شهرداری بافق مد نظر هست؟ افزود: گزینه هایی وجود دارد که در حال بررسی است و حدود ۱۹ گزینه بر روی میز داریم، امیدواریم شهردار لایقی برای شهر پیدا کنیم.
سخنگوی شورا در مورد عملکرد شهردار در مدت فعالیت وی در شهرداری بافق اظهار داشت: ناراضی نبودیم، بعضی اوقات نیاز به تشویق داشته و بعضی مواقع نیاز به تذکر و مواردی معمولی بوده و مشکل خاصی نداشتیم.
وی پیرامون جزییات سفر به تهران و دیدار اعضای شورای شهر با معاون اول رییس جمهور عنوان نمود: نمایندگانی از شورا، نماینده کارگران و نماینده مجلس خدمت “جهانگیری” رسیدند و هدف اصلی ما عمل به مفاد صورتجلسه ۹/۶/۹۳ بود که در این سفر معاون رییس جمهور قول هایی داده و رونوشت هایی به افراد از جمله “ربیعی” وزیر کار، تعاون و امور اجتماعی فرستاده و نوشته است که مسائل با نظر مساعد پیگیری شود.
وی راه اندازی چرخه فولاد و گندله را از ضروریات بافق دانسته و گفته باید ایجاد شود، حتی در رابطه با فولاد(ابویی) هم دستوراتی داده شده و قرار شده اگر به دستور وی عمل نشود، شخصاً جلسه گذاشته و وارد عمل شود.
کارگروه همچنان مقاوم و پابرجا
محمد عباسی در مورد آخرین وضعیت کارگروه مطالبات مردمی گفت: از نظر ما کارگروه همچنان مقاوم و پابرجا ایستاده و به فعالیتش ادامه می دهد، به خاطر اینکه الآن که کارگروه هست متأسفانه آنطور که باید و شاید پیگیری از جانب مسئولین نمی شودو اگر نباشد واقعاً هیچ چیز نیست و این است که کارگروه را برای ادامه کار ضروری می دانیم.
وی در مورد فولاد ابویی گفت: سرمایه گذار فولاد قاعدتاً با آن دلگرمی که تا حالا داشته الآن نیست و وی را دلسرد کرده اند و قول داده اگر مشکلش رفع گردد با نیروی مضاعف کارش را دنبال کند. در حال حاضر رخوت در کار وی رخنه کرده و مقصر مسئولین فولاد و معاون وزیر و سنگ اندازی هایی است که در حیطه کار وی صورت می گیرد.

۱۴ نظر

 1. اقایی می‌گه:

  راستی در خصوص انتخاب شهردار قبلی چند گزینه روی میز داشتین .. شما اگه از شهردار راضی نباشین کی راضی باشه … رضایت را باید مردم اعلام کنند … بسه اینقدر…..

 2. سالار می‌گه:

  باسلام
  پیشنهاد ما مدیر بومی و توانمند جناب اقای مهندس علی میرابی

 3. سام می‌گه:

  مواظب باشید گزینه های روی میزتون بافقو پشت نکن ببرن.اون ۴۰۰میلیون اختلاس حق مردم بافق بود.شما شورای شهر باید جوابگو باشین.

 4. ایلیا می‌گه:

  گزینه های زیرمیز چندتاست؟

 5. شمس الدینی می‌گه:

  احسنت بر شورای شهر به خاطر پیگیریهای مجدانه

 6. جوان بافقی می‌گه:

  ۱۹ گزینه روی میز و اکثر مسئولین شهر غیر بومی؟جالبه

 7. داود می‌گه:

  باسلام . با شناختی که از بنیه علمی وعملی مهندس میرابی می باشد پیشنهاد می گردد از ایشان بعنوان مدیری توانمند و دلسوز که بومی نیز می باشند استفاده گردد .

 8. مجيد می‌گه:

  آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم

  بهترین گزینه آقای نوروزاده هستند.
  چون فردی متدین، با تجربه، باسابقه خوب، و بومی شهرستان می باشند.

 9. امیر علی می‌گه:

  با سلام خسته نباشید به سایت پر بار بافق فردا
  شهردار قبلی خیلی زحمت برای شهر کشید که دوست عزیز جناب اقایی انگار تو بافق زندگی نمیکنن که …. نصب عکس شهیدان در بخش ورودی .اصلاح میدان شهدا پارک کوهشتان اسفالت بلوار ایت اا… میر غنی زاده و …………
  هیچ وقت نمیشه همیشه شهر را راضی نگه داشت ولی ……
  اقای نوروز زاده با توجه به سابقه کاری بهترین گرینه برای شهردار شدن هستند.

 10. تفکری می‌گه:

  بدون نام ونشان سخن گفتن وتهمت زدن کاردرستی نیست.خدمات ماندگار اقای مهندس عفتی برهیچ کس پوشیده نیست واگر اشتباهی رخ داده تنها ایشان مقصر نیستند بلکه شورا نیزدر راس بوده

 11. قناری می‌گه:

  یک گزینه دیگه هم اضاف کنید بشه ۲۰ تا
  مثلا منم جزو گزینه های روی میزتون باشم…….نه زیرمیزتون.

 12. ندای بافق می‌گه:

  گزینه گزینه گزینه
  مهندسین و کارشناسان بهتر و قابل قبول تر از این افراد در شهرداری در حال خدمت هستند
  مثل اقای ندافیان جناب مهندس پورامینی که انصافا قانونمند خانواده دار با شخصیت و دارای تمام اولویت های گزینه شهردار شدن را دارا میباشند

 13. ح-ا-ا می‌گه:

  عفتی شهردارخوبی بود.دیدبازی داشت و….

 14. رنجبربافقی می‌گه:

  باسلام (مارابه رخت وچوب شبانی فریب ته اند/این گرگ سالهاست باگله اشناست