سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴:۱۲ قبل از ظهر

فرماندار بافق از داروخانه تخصصی در حال احداث هلال احمر بازدید کرد

کد خبر: 60857
تعداد بازدیدکننده: 193
تاریخ: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق به همراه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان از پروژه داروخانه هلال احمر که در حال احداث می باشد بازدید کرد .

فرماندار بافق در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه شهرستان از یک داروخانه تخصصی محروم بود گفت : با توجه به ضرورت راه‌اندازی داروخانه تاکنون پیگیری‌های زیادی انجام‌شده است که خوشبختانه با رویکرد دولت تدبیر و امید و موافقت مسئولان استان این مهم به سرانجام رسید.

سید مهدی طلایی مقدم افزود: در صورت احداث و راه اندازی این داروخانه در این شهرستان دسترسی بیماران برای دریافت داروهای خاص آسان‌تر می‌شود، ضمن آنکه بیماران و خانواده‌های آنان نیز از رفاه بیشتری به لحاظ طی بعد مسافت کمتر به مرکز استان برخوردار خواهند شد.

وی با برشمردن گوشه‌هایی از مشکلات بیماران نیازمند و صعب العلاج، بر ضرورت احداث داروخانه تخصصی جمعیت هلال‌احمر در شهرستان بافق تاکید کرد.

گفتنی است داروخانه تخصصی هلال احمر شهرستان بافق در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع با زیر بنای بیش از ۸۰۰ متر مربع در سه طبقه جنب جمعیت هلال احمر شهرستان احداث خواهد شد.

IMG_1982 IMG_1984

۴ نظر

 1. مهدی می‌گه:

  بگید ساختمان داروخانه در حال احداث می باشد
  نه داروخانه در حال احداث

 2. شاپرک می‌گه:

  سلام
  فرماندار محترم که انقد برا بازدید رفتن از ساختمان های در حال احداث و اماکن تاریخی وقت میزارن و وقت دارن کاش برا یه ملاقات ده دقیقه ای با شهروندشون و شنیدن مشکلات در حال شکل گیری شهر هم وقت داشتن .

 3. يك دوست دار بافق می‌گه:

  بإسلام البته بأ مساعدت شرکت سنگ أهن که إینکار قراربود زودترشروع می شد باز جای تشکر وخسته نباشید دارد

 4. بك دوست می‌گه:

  بإسلام ایکاش به کمک سنگ أهن نیز أشاره میشد