شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴:۲۱ قبل از ظهر

پیام تبریک سرپرست شهرداری بافق به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر: 61282
تعداد بازدیدکننده: 175
تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمد صارمی ، فرارسیدن روز خبرنگار و تلاش کوشش این عزیزان در عرصه با شکوه اطلاع رسانی را تداعی می کند.
روز خبرنگار در حیقت روز نکوداشت تلاش های صادقانه زنان و مردانی است که در راه دسترسی، تولید و انعکاس اخبار و اطلاعات از هیچ کوششی فروگزار نیستند، بنابراین بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان آسمان خبر و خبر رسانی، این روز بزرگ را به همه قلم های پاک و وجدان های بیدار جامعه به ویژه اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز و گرانقدر شهرستان بافق تبریک و تهنیت عرض نمایم.
سید علی نوروززاده
سرپرست شهرداری بافق

۳ نظر

  1. جوان بافقی می‌گه:

    با سرعت گیرها خسته نباشید جلو میوه فروشی و وسط بلوار هم سرعت گیر میگذارند از میدان شهدا تا میدان ۱۴ معصوم سه تا سرعت گیر متر کن ببین کلا خیابون چند متره هنوز از اولی رد نشدی میرسی به بعدی ،چرا ورودی خیابا مسجد جامع و یا خروجی اون به طرف وحشی بافقی سرعت گیر نگذاشتید ؟

  2. محمد می‌گه:

    بنده با خانوم و بچه ها انتهای خیابون مخابرات از بس گل میخ نصب کردند با موتورم زمین خوردم خدا رحم کرد سرعتم ۵ کیلومترم نبود آخه این چه وضعشه،واقعا که خدا از تون نگذره با این هنرمندیهاتون آقای سرپرست….

  3. همشهری می‌گه:

    سلام. از حرفها وحدیث ها که بگذریم .احداث بعضی سرعت گیر ها واقعا لازم است وجای تقدیر دارد.مثلا ورودی مهدیه از میدان فاطمیه که وسائل نقلیه با سرعت زیاد وارد می شوندوبرای افراد پیاده گذشتن از عرض بلواربه طرف مسجد فاطمیه واقعا دل شیر می خواهد!!!!!!!!!!!خواهشا فکری بردارید.