سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸:۱۹ قبل از ظهر

پیام تبریک فرماندار بافق به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر: 61288
تعداد بازدیدکننده: 155
تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با ۱۷ مرداد فرماندار بافق در پیامی ضمن تشکر از تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی روز خبرنگار را تبریک گفت.

در این پیام آماده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم ما یسطرون

نامگذاری هفدهم مرداد بنام روز خبرنگار، فرصت ارزشمندی برای تبیین ارزش و منزلت والای خبرنگاری و ارج نهادن به مقام شامخ تلاش گران سختکوش عرصه آگاهی و امید است.

خبرنگاری حرفه ، هنر و عشقی است توأم با صداقت ، درستی و امانت داری که بی قرار بر مدار رویدادها و اتفاقات می کاود تا جان های تشنه دانستن را سیراب کند .

بی شک این روز پاسداشت کسانی است که همراه و همدل با دولت و ملت برای توسعه شهرستان بافق می کوشند و با کمترین چشم داشت، بیشترین خطرها را به جان می خرند و به حرمت قلم سعی در نگاشتن حقیقت دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و شهیدان والامقام عرصه رسانه و خبر، فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران عزیز ، صاحبان قلم و اندیشه و فعالین عرصه مطبوعات و رسانه های گروهی شهرستان بافق و کشور عزیز اسلامی تبریک عرض نموده از خداوند منان توفیقات روزافزون خبرنگاران پرتلاش را در انجام رسالت و اهدافشان تحت توجهات حضرت بقیه ا…الاعظم (عج) و در سایه رهبریهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای سیاستها و برنامه های دولت تدبیر و امید مسئلت می نمایم.

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق

33