یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱:۲۳ قبل از ظهر

دو نفر از اعضای هیئت مدیره جدید شرکت سنگ آهن مرکزی بافقی هستند

کد خبر: 61417
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق:
دو نفر از اعضای هیئت مدیره جدید  شرکت سنگ آهن مرکزی بافقی هستند
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق در پنجمین جلسه ارائه روند پیشرفت طرح های صنایع جوار معدنی و توسعه شهرستان در راستای عملی شدن مفاد صورتجلسه ۶/۹ گفت: در سفر ربیعی” وزیر تعاون، کار و رفاه اجتمایی به بافق قول های از سوی وی به مردم داده شد که برخی از آن به مرحله عملی رسیده است.
وی اظهار داشت: یکی از خواسته های مردم حضور دو نفر بومی در هیئت مدیره شرکت بود که این کار به سرانجام رسیده است.
وی از مسئولین برگزاری جلسه تقدیر و افزود: با همت بلند، دوستی و همدلی که در شهرستان ایجاد شده کارها و خواسته های مردم عملی خواهد شد. تقویت شرکت معدنچیان و پیمانکاران بومی انجام و یکسری کارهای خدماتی سنگ آهن در اختیار آنان که اکثرا بازنشستگان هستند قرار گرفته است.
محمد جواد عسکری افزود: سمت مدیر عامل این شرکت نیز بر دوش “حسین ندافیان” نهاده شد و سعی می شود کارکنان شرکت به عضویت این شرکت درآیند.
وی ادامه داد: سه محدوده اکتشافی مد نظر است. کار اکتشاف چشمه فیروزی با ذخیره قابل قبول آهن آغاز شده و انشاءالله بابت تامین خوراک دغدغه ای پیش نخواهد آمد. عسکری در بخشی دیگر خاطر نشان کرد: آینده چغارت دغدغه مسئولین است که مقامات عالی کشور نیز بر صحت این موضوع واقف می باشند. تفاهنامه ای پیرامون دی نوزده بین شرکت سنگ آهن بافق و چادرملو منعقد شد که به صورت پنجاه، پنجاه بهره برداری انجام شود.
مدیر عامل بومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در ادامه گفت: کار اکتشاف چغارت نیز از دیگر فعالیت ها است و در جلسه بعد مقدار ذخیره طبق گزارش مشاور به مردم اعلام می شود.
عسکری در پایان ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) را گفت: ۱۷مرداد سالروز شهادت “محمود صارمی” و روز خبرنگار است. ضمن تبریک این روز به خبرنگاران دلسوز شهرستان امیدوارم با اطلاع رسانی دقیق و به موقع باعث دلگرمی به مردم شوند. باید به مردم روحیه داد و اگر نقصی هم هست به مسئولین گوشزد شده و کار را برای رضای خدا و عاقبت بخیری انجام دهیم.

۶ نظر

 1. محمد می‌گه:

  باسلام آقای عسکری مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن مرکزی در مورد روز مزد دایم نیروهای تبدیل وضعیت نشان بده که برعهد خود استوار هستی ضمنا جلسه برای پیشبرد این هدف چهارشنبه برقرار میشود

 2. علی می‌گه:

  اون دونفر بومی عضو هیئت مدیره کیا هستند؟؟؟

 3. محمد می‌گه:

  باسلام فقط به عنوان یک شهروند بافقی وفرهنگی خدا قوت میگویم به شما همه مسولین

 4. ناشناس می‌گه:

  سلام همش از نیروهای تبدیل وضع صحبت میشه ای کاش از نیرو های شرکتی هم یه چیزی بگن اونا که کارشون اگه از بقیه بیشتر نباشه که هست حقوقشون نصف این بچه های تبدیل وضع هم نمیشه
  کارانه بهشون تعلق نمی گیره و…………………………….
  عدالت هم اگه رعایت بشه بد نیست

 5. مسعود می‌گه:

  سلام. خدا قوت.
  انشا ا… همه عاقبت به خیر شویم

 6. میربافقی می‌گه:

  برادر چرا پول مفت به صندوق ورشکسته فولاد می دی