یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷:۵۱ قبل از ظهر

رشد و پیشرفت بافق مرهون زحمات خبرنگاران است

کد خبر: 61554
تعداد بازدیدکننده: 119
تاریخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

رییس شورای شهر بافق:

رشد و پیشرفت بافق مرهون زحمات خبرنگاران است

رییس شورای اسلامی شهر بافق در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان گفت: رسالت خبرنگار سخت و تاثیرگذار است. در این دوسال سایتها و نشریات شهرستان رشد قابل قبولی داشته است.

محمد رنجبر اظهار داشت: خبرنگاران در طی این دوسال گذشته کمک شایانی به شهر کرده اند. کثرت سایت های مجازی و نشریات در شهر باعث می شود مردم توسعه اطلاعاتی و خبری پیدا کنند. خبر صحیح می تواند شهر و مردم را به اهداف خود برساند. مردم بافق بیدار شده اند و اخبار شهرستان را به جد رصد می کنند. وی افزود: رسالت خبرنگاری سنگین است. در کنار آن نیز رعایت اخلاق کاری بس پسندیده می باشد و معتقدم انعکاس رویدادهای شهر در این مدت به خوبی انجام شد.

رییس شورای اسلامی شهر بافق با اشاره به تنظیم صورتجلسه ۶/۹ بیان کرد: برخی فکر می کردند این صورتجلسه هم مانند صورتجلسه سال ۷۹ از یاد میرود. تنظیم و امضا شد. اما پیگیری ها عاملی برای به دست آوردن برخی مفاد بوده است. خوشحالی اعضای کارگروه امروز به واسطه خون دل خوردن یک ساله است. درصدی از به ثمر نشستن و پیشرفت مفاد به واسطه اطلاع رسانی توسط خبرنگاران فعال می باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم این همفکری و همیاری بین خبرنگاران، مردم و مسئولین تداوم داشته باشد.

محمد رنجیر به اصحاب رسانه بافق توصیه کرد:سعی کنید در مصاحبه با مسولین استانی و کشوری سوالاتی مطرح شود که منفعت شهر در آن گنجانده شده باشد. با همفکری و ارائه مشکلات می توان گامی مثبت و ارزنده برداشت.

۱ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  میخوام باور کنم ولی عقلم میگوید نه باور نکن
  تا اونجایی که یادم از سال ۹۰تا۹۳خبرنگاری دستگیر نشد فقط عده ای کارگر دستگیر شدند این صورت جلسه ای که آقای رنجبر عنوان فقط به خاطر ۹کارگر بازداشتی و پیگیری خانواده اشون تنظیم شد عده ای که میدان را خالی کردند و از پشت خنجر زدند ،خبرنگار در ایران کارآیی چندانی در این زمینه های ندارد چون هیچ حقی ندارد
  آقای رنجبر منصف باش و حقیقت ها را بازگو کن و مصلحتی و گزینشی و محله ای عمل نکن چون خدا جای حق نشسته است شناختی که من از خبرنگاران بافقی دارم فقط آقای قاسمزاده و ناظری و خانم رنجبر و آقای عبداللهی فعالیتشون عالی هست
  چرا همه می فهمند فقط ما نمی فهمیم
  ایا سیاست و درایت به سن و مدرک و جایگاه هست تاریخ بر خلاف این را نشان داده
  افسوس صد افسوس