جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸:۲۷ قبل از ظهر

اجرای یکصد روزه مسیر دسترسی و زیرگذر مجموعه آبشار بافق

کد خبر: 61581
تعداد بازدیدکننده: 152
تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق:

اجرای یکصد روزه مسیر دسترسی و زیرگذر مجموعه آبشار بافق

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق از آغاز عملیات اجرایی احداث مسیر اختصاصی به مجموعه تفرجگاهی آبشار این شهر خبر داد.

علی اصغر موفق گفت: این مسیر دسترسی شامل مسیر های رفت و برگشت سواره و همچنین مسیر اختصاصی عابرین پیاده است که به صورت زیرگذر احداث می شود.

 

SONY DSC

SONY DSC

 

وی، خاکبرداری، خاک ریزی،تهیه و نصب باکس های بتنی زیر خط راه آهن، نصب سنگ جدول، آسفالت و تامین روشنایی این مسیر را از مهمترین اقداماتی دانست که در این پروژه اجرایی و عملیاتی می شود.

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق افزود: این مسیر دسترسی از انتهای بلوار آیت ا… میرغنی زاده آغاز شده و تا مجموعه آبشار بافق ادامه خواهد داشت.

موفق اعتبار این پروژه را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات عمرانی شهرداری تامین شده است.

وی با بیان اینکه مدت زمان اجرای پرژه ایجاد راه دسترسی به مجموعه تفرجگاهی آبشار بافق ۱۰۰ روز است یادآور شد: پیش بینی می شود این پروژه بیستم آبان ماه سالجاری تکمیل می شود و شهروندان عزیز از کوتاهترین و امن ترین مسیر به مجموعه تردد کنند.

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق خاطر نشان کرد: از آنجا که بخشی از این مسیر در تقاطع دو خط آهن راه آهن سراسری قرار داردمجوز احداث زیر گذر آن از سوی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اخذ شده است.

۳ نظر

  1. محمود می‌گه:

    بسیار کار عالی و خدابیامرز و قدردانی صورت گرفته – متشکر

  2. علی می‌گه:

    اقا این زیر گذر نیست عمرا راه اهن بذارد با این سبک اجرا شود

  3. حسین می‌گه:

    علی جان دلبندم اگه خط آخر خبر رو خونده بودی میدیدی که مجوز از راه آهن کل کشور گرفتن.حالا دیگه این عینک های بد بینی رو باید برداشت اگه دوست داریم شهرمون پیشرفت کنه.به هر حال از سرپرست محترم شهردار ی و سایر پرسنل آن مجموعه تشکر میکنم.