پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴:۱۷ قبل از ظهر

پیام تبریک فرمانداربافق به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و روز ملی دختران

کد خبر: 61627
تعداد بازدیدکننده: 173
تاریخ: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، “سید مهدی طلایی مقدم” در این پیام فرارسیدن دهه کرامت همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) و روز ملی دختران را به عموم ملت ایران و مردم شهرستان بافق تبریک و شادباش گفت.

دراین پیام آماده است :

کسى که حضرت فاطمه معصومه(س)را زیارت کند پاداش او بهشت است .     امام رضا (ع)

دهه اول ذی القعده، که به یمن میلاد فرزندان همام امام موسی کاظم(ع)، به نام دهه کرامت نامگذاری شده است، ایام بسیار مبارک و پر برکتی است که در آن به واسطه میلاد انوار الهی، فضا آکنده از عطر حضور ملائک مقربی است که زانوی ادب بر زمین نهاده اند.

دهه کرامت تداعی کننده عزم و اراده زنان بزرگ و بانوان والامقامی می‌باشد که یادآور تمام خوبی‌ها، ارزش ها و کمالات انسانی است.

بی شک دختران امروز و مادران فردا که نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند، با تاسی از اسطوره علم و عفاف حضرت فاطمه معصومه(س)، و با الگوپذیری از ایشان در زمینه تعالی معنوی، اخلاقی و علمی نسل های آینده گام بر می دارند.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن دهه مبارکه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران را به همه ملت ایران خصوصا دختران عزیز و پاکدامن شهرستان بافق تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم همگان با بهره گرفتن از سیره پاک اهل بیت بتوانند در رشد و تکامل خود و جامعه اسلامی بکوشند.

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق

IMG_5136

۱ نظر

  1. سمانه می‌گه:

    سپاس و خداقوت به فرماندار محبوب بافق جناب آقای طلایی مقدم