شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳:۰۱ بعد از ظهر

انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان بافق برگزار شد

کد خبر: 61678
تعداد بازدیدکننده: 150
تاریخ: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت بافق در این رابطه  اظهار کرد: در این انتخابات در بخش هیئت مدیره ۱۴ نفر و در بخش بازرسی۳ نفر کاندید شده بودند که درنهایت پنج نفر عضو هیئت‌مدیره و یک نفر بازرس از سوی اعضا انتخاب شدند.

ولی الله رنجبر در ادامه افزود: محمدعلی حاجی حسنی با اخذ ۱۲۳ رای مسعود داودی ۱۰۷ رای عباس حاجی حسنی ۱۰۵ رای حسین بینش ۱۰۳ رای سیدعبدالمحمد میرعلمی ۹۵ رای به عنوان اعضای هیئت‌مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان این شهرستان انتخاب شدند.

وی ادامه داد: همچنین یوسف تفکری با اخذ ۱۰۰ رای به‌عنوان بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بافق برگزیده شد.
رنجبر در ادامه به تشریح جزئیات این انجمن پرداخت و تصریح کرد: این انجمن کار خود را از اسفندماه سال ۸۹ شروع کرده و با پایان دوره اول دومین دوره از شهریور ماه امسال به مدت ۴ سال شروع به کار می کند ، این انجمن یک تشکل غیر دولتی است که هدف ان استیفا حقوق مصرف کننده و حمایت از مصرف کنندگان در مقابل تشکلهای تولیدی است که عموم مردم می توانند عضو این انجمن باشند اما اعضای هیات مدیره و بازرس دارای شرایط خاصی باید باشند که در قانون پیش بینی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق در ادامه گفت: وظایف انجمن آگاهسازی مصرف کنندگان از طریق رسانه ها و جراید ، ارایه نظرات مشورتی و همکاری با دستگاههای اجرایی در جهت اجرای موثر مقررات مربوط به حقوق مصرف کنندگان، بررسی شکایات و ارایه خدمات مشاوره ای و حقوقی ، ارجاع دعاوی به مراجع ذیربط، جلوگیری از ایجاد هرگونه تبانی، انحصار و تحمیل شرایط از سوی عرضه‌کنندگان کالا و خدمات از دیگر اهداف تشکیل این انجمن است.

گفتنی است محمدعلی طالعی معاون فرماندار بافق به همراه نماینده فرمانداری نیز در محل برگزاری این انتخابات حضور یافته و از نزدیک در جریان برگزاری و شمارش آرای این انتخابات قرار گرفتند.

IMG_4364 IMG_4368 IMG_4371 IMG_4374 IMG_4379

۵ نظر

 1. سلطانی می‌گه:

  احسنت به آقای طالعی که واقعا در کلیه مراسمات اعم از ورزشی مذهبی سیاسی و …. حضور فعال دارند

 2. سلطانی می‌گه:

  و احسنت به آقای رنجبر که این اداره مرده را با آمدنشان زنده کردند موفق و موید باشید

 3. شهروند می‌گه:

  جناب آقای رنجبر
  از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکربعمل می آید.

 4. شهروند می‌گه:

  سلام و خسته نباشید خدمت همسرم آقای صالحی که در تمام امور اداره صنعت، معدن و تجارت حضور فعال دارند؛ برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی دارم؛ از طرف همسرت و پسرت محمد یاسین

 5. شهروند می‌گه:

  باسلام .ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط خادمین ملت .
  کسی میدونه وظایف انجمن حمایت از مصرف کننده چی هست؟
  البته اسمش معلومه ولی تا الان چه اقداماتی انجام داده؟وقراره چکار بکنن؟
  ازحقوق من مصرف کننده حمایت کنن؟!!
  اعضامحترم منتخب از حقوق مصرف کننده اطلاع دارن؟وچه کسانی می تونن کاندید بشن؟والبته چه اشخاصی صاحب رای؟
  (نه خواسته باشم بگم نمیدونن.نه. من حقوق خودمو نمیدونم و همچنینم وظایف این انجمن محترم رو. ببخشین اگه میشه دراین خصوص اطلاع رسانی کنین)