دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲:۲۳ قبل از ظهر

با نصب فله ای دست انداز موافق نیستم

کد خبر: 61719
تعداد بازدیدکننده: 173
تاریخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

 

فرماندار بافق عنوان کرد:

با نصب فله ای دست انداز موافق نیستم

فرماندار بافق در خصوص ساخت دست اندازهای سطح شهر گفت: با نصب فله ای دست انداز موافق نیستم.

سید مهدی طلایی مقدم در حاشیه جلسه تودیع و معارفه رییس دانشگاه علمی کاربردی بافق در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  ساخت دست اندازهای سطح شهر به پیشنهاد راهنمایی رانندگی بوده که در شورای ترافیک نیز مطرح و مصوب می شود.

وی بیان کرد: زمانی که از موضوع با خبر شدم نامه ارسال شد تا هیئتی متشکل از کارشناسان شهرداری، راهنمایی رانندگی بازدید داشته باشند و از این لحظه هر موضوعی که در شورای ترافیک مطرح می شود باید با طرح و برنامه باشد.

فرماندار بافق خاطر نشان کرد: با سرعت گیر هم موافق نیستم و باید در حد “سرعت کا” باشد. سرعت کا نیز دستورالعملی خاص و در صورتی که کارشناسان ترافیک طرح را تایید کنند موافق هستم. سرعت گیر در قانون خلاف است.

وی یادآور شد: بازدیدی از سرعت کاهای سطح شهر بعمل آمد که چندتایی از آن استاندارد نیست و باید اصلاح شود.

 

۷ نظر

 1. همشهری می‌گه:

  خدا خیرتان دهد فقط هرچه زودتر به دادمان برسید رانندگی داخل شهر بافق شده یه معضل و اعصاب خوردی بابا سرعت کاه خوبه اما چقدر دیگه

 2. سلام می‌گه:

  کی گفته بده
  یکی از مزایای آن زمانیست که یه زن زایمان بدی دارد می توانند آن را با آمبولانسهای مجهزشان سوار کنند و یک یا دو بار از خیابانهای شهر یا خیابان جنب توانبخشی امام حسن مجتبی ببرند آنوقت دیگر ….

 3. ماشالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام.
  خداخیرتون بده جناب آقای طلایی شمابه داد ما برسید .ممنون.

 4. مهدی می‌گه:

  تشکر از فرماندار محترم , خواهشا پیگیری بشه کارشناسانشون واقعا کارشناس باشند و نکته دیگر اینکه نحوه صحیح اجرای اونه که واقعا ما همینجوری مبلمان شهریمون مشکل داره و خیابونهامون … حداقل سرعت گیرهامون زیبا باشه هر چند خیابونها خودشون پر از چاله و دست انداز هستند

 5. بافقی می‌گه:

  بیشتر کسانی که این سرعت گیرها را ساختن از ماشین دولتی استفاده می کنند واز خرج ماشین خبر ندارند

 6. جوان بافقی می‌گه:

  اولا دست اقای فرماندار درد نکنه که به فکر مردم هستند و زحمت شهرداری را هم باید به دوش بکشند از طرح و تایید و قانونی بودن موضوع و
  دوما خدمت شهرداری عزیز:
  ۱۰۰۰ سال بعد :به نظر میرسد اینجا شهر بافق بوده چون دست اندازهایش شهرت جهانی داشته و مردم از سراسر جهان به این منطقه می آمدند برای بازدید.

 7. شب بخیر می‌گه:

  سمت جناب فرماندار در شورای ترافیک چیه که حالا اظهار نظر میکنند .ر و را برم.