شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳:۳۷ قبل از ظهر

در راه عشق به ولایت سختی ها آسان می شود

کد خبر: 61819
تعداد بازدیدکننده: 365
تاریخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴

IMG_20150821_001021

 

مسن ترین عضو کاروان پیاده امام رضا(ع):

در راه عشق به ولایت سختی ها آسان می شود

سید حبیب میر بافقی پس از مراسم استقبال از زائرین پیاده امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران گفت: ۷۸ سال عمر از خدا گرفته ام و تاکنون سه سال است که همراه کاروان پیاده علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مقدس می روم.

وی اظهار کرد: سختی در این راه وجود ندارد و اگر هم مشقتی باشد عشق به آقا آن را سهل خواهد کرد. هر کسی با هدف خاصی در این راه پر خیر و برکت گام بر می دارد .من نیز تا به امروز حاجت خود را از آقا گرفته ام .

میر بافقی ادامه داد: خدا اولاد به من عنایت کرده که همه سالم و صالح هستند. درب خانه ائمه کلاس درس و دلدادگی است . امیدوارم جوانان بیش از پیش با خاندان و اهل بیت انس و دوستی برقرار کنند. هیچ جای عالم خبری نیست.

IMG_20150821_000955

 

در ادامه محمد سینا سروش کم سن ترین فرد کاروان در خصوص سفر خود بیان کرد: ۱۳ سال بیشتر ندارم. به خاطر سن کمی که داشتم اول اجازه ندادند که ثبت نام کنم اما آنقدر اصرار و پافشاری کردم که بالاخره موفق شدم.

وی افزود: باید عاشق باشی و در راه آقا قدم برداری. امیدوارم با ظهور آقا امام زمان (عج) تمام مشکلات مردم و من حل شود. برای آنانی که التماس دعا گفتند دعا کردم امید دارم مورد قبول حق تعالی و امام رئوف قرار گیرد.

سروش عنوان کرد: در این سفر یاد گرفتم قدر بزرگتر خود را بدانم و دست بوس آنان باشم. گرچه دوری از خانواده سخت بود اما گذشت . از جوانان بافقی می خواهم که استوار در این مسیر گام بردارند

۴ نظر

 1. مهدی سروش می‌گه:

  ماشالاه به پسر داداشم. خدا پدرت علیرضا سروش را بیامرزه. روحش شاد

 2. محمد می‌گه:

  خداوند روح علیرضا سروش را قرین رحمت خود قرار دهد

 3. منصور کارگران می‌گه:

  اقای میربافقی واقا سینا زیارتتون قبول باشه ..

 4. سید حسین می‌گه:

  با سلام خدمت زائرین کاروان پیاده علی بن موسی الرضا (ع)
  بر خود واجب میدانم از کاروان پیاده علی بن موسی الرضا (ع) این دانشگاه سیار قدردانی و تشکر کنم . جا دارد از آقایان جعفری و میربافقی و تمامی دست اندرکارانی که در دو راهی سه چاهون ایستگاه صلواتی برپا می نمودند و تمامی افرادی که تا بحال این راه را ادامه می دهند تشکر و قدر دانی کنم .