سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹:۴۸ بعد از ظهر

اولین جلسه ستاد انتخابات بافق برگزار شد

کد خبر: 61903
تعداد بازدیدکننده: 129
تاریخ: ۰۱ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بافق با حضور فرماندار و سایر اعضای این ستاد در فرمانداری بافق با هدف تشریح وظایف هریک از کمیته های ستاد انتخابات برگزار شد.

فرماندار بافق در ابتدا ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت ، بر بکارگیری تمام توان و تلاش اعضای ستاد در برگزاری انتخاباتی با شکوه تاکید کرد و اظهار داشت: حفظ امانت داری رای مردم و حفظ کامل بی طرفی اعضا در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از جمله وظایف اصلی برگزار کنندگان انتخابات می باشد.

سید مهدی طلایی مقدم با تشریح تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست جمهور جهت برگزاری شکوهمند دو انتخابات پیش رو گفت: مسئولیت برگزاری انتخابات، مسئولیتی بسیار مهم و حائز اهمیت است و مسئولین برگزاری انتخابات هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی می‌بایست به دقت به وظیفه خود عمل کنند.

وی با اشاره به این که می بایست به سمت اعتمادسازی مردمی و زمینه سازی برای مشارکت حداکثری آنها حرکت کنیم،خاطرنشان کرد: رعایت بی طرفی و عدم جانبداری از نامزد و جریانی خاص رویکرد اصلی وزارت کشور در انتخابات پیش رو است.

طلایی مقدم در ادامه از اعضای ستاد انتخابات خواست نسبت به امکان سنجی امکانات انتخابات ادارات و محل های شعب اخذ رای اقدام نموده و در جلسه بعدی گزارش خود را ارائه نمایند.

در این جلسه همچنین مقرر شد به کلیه ادرات شهرستان ابلاغ شود ضمن اعلام آمادگی و به روز نمودن تمام امکانات خود نسبت به بی طرفی و عدم استفاده امکانات دولتی در راستای تبلیغات برای کاندیدای خاص توجه ویژه داشته باشند.

IMG_5065 IMG_5069 IMG_5070 IMG_5092