پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱:۴۰ بعد از ظهر

چهار طرح کشاورزی در شهرستان بافق به بهره برداری رسید

کد خبر: 62068
تعداد بازدیدکننده: 213
تاریخ: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت ،چهار طرح کشاورزی از جمله واحد مرغداری ۳۰ هزار قطعه ای مرغ تخم گذار ، دو واحد ترمینال پسته و طرح لوله گذاری زمین های کشاورزی جمعا با اعتباری بالغ بر ۲۴ هزار ۹۰۰ میلیون ریال با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ، فرماندار بافق، معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مسئولان شهرستان در بافق افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرماندار بافق درحاشیه مراسم افتتاح واحد مرغ تخم گذار با اشاره به اینکه سرانه مصرف تخم مرغ در بافق ۱۰٫۵ کیلوگرم برای هر نفر می باشد اظهارداشت: واحد مرغداری مرغ تخم گذار بافق با سرمایه ثابت ۹۸۴۰ میلیون ریال و تسهیلات بانکی ۴۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی احداث شده است که با اجرای این طرح ظرفیت تولید تخم مرغ در شهرستان ۵۰۰ درصد افزایش می یابد و میزان تولید از ۷۲ تن در سال به بیش از ۴۳۵ تن خواهد رسید و برای ۱۰نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال می شود.

سید مهدی طلایی مقدم همچنین پیرامون افتتاح ترمینال پسته شهرستان بافق گفت: ترمینال پسته بافق با ظرفیت ۷۰۰ تن با سرمایه ثابت ۸۴۴۰ میلیون ریال و تسهیلات بانکی ۶۷۵۰ میلیون ریال از محل صندوق توسعه ملی احداث که برای ۱۰ نفر به صورت فصلی ایجاد اشتغال شده است.

IMG_5295 IMG_5307 IMG_5341 IMG_5352 IMG_5357

۸ نظر

 1. یکی می گفت می‌گه:

  یعنی شرکت سنگ آهن کمک نکرده است؟ جای تعجب است.

 2. یکی می گفت می‌گه:

  این پروژه ها که با پول خود کشاورز و گرفتن وام ساخته شده است. نقش دولت چی بود؟ بابا هفته دولت پروژه های بزرگ باید افتتاح شود نه لوله کشی زمین های کشاورزی. راستی پسته های نارس را چرا چیدید؟چرا اینقدر فیلم بازی می کنید؟ببینیم شهر های دیگه چی افتتاح میکنند/؟

 3. علیرضا می‌گه:

  سلام گزینه ۲ چرا اینقدر منفی مگر جاهای دیگر که افتتاحیه دارند دولتی

 4. یکی می گفت می‌گه:

  ببین وقتی یه چیزی میگم الکی نیست : پروژه های بزرگ را وزیر میاد افتتاح میکنه . مثل پروژه میبد و اردکان که وزیر نیرو اومد افتتاح کرد. شهر مامعاون استاندار میاد لوله کشی آب زمین کشاورزی را افتتاح میکنه. واقعاًکه مردم را چی فرض کردند دولت تدبیر و امیدیها؟؟

 5. احسان می‌گه:

  سلام
  دوستانی که فکر می کنند این طرح ها کوچک و به چشم نمیاد یه سر برن و از نزدیک ببینند که کشاورزا و مرغداری ها با چه زحمتی این واحدها رو به اینجا رسوندن که درمرکز استان هم کمتر نمونه ای است که به این کیفیت باشه

 6. جواد می‌گه:

  آخه تو بافق طرح کشاورزی بدرد کی می خوره؟؟؟طرحهای بزرگ معدنی و جوار معدنی اون کجاست؟؟؟چرا هیچ طرح صنعتی و معدنی در بافق افتتاح نمیشه که کشاورزی که اصلا بابافق سازگاری نداره رو آقا افتتاح می کنن اونم با پول وام کشاورزی عزیزی که باید خودش پرداخت کنه؟؟؟تو سیرجان بزرگترین کارخانه فولاد و تو میبد نیروگاه افتتاح می کنن که همش رو دولت ساخته تو بافق اینارو؟؟؟تا کی فیلم و دغل بازی؟؟؟

 7. علی می‌گه:

  آقا احسان زحمت کشیده شده
  ولی نقش دولت این وسط چی بوده؟!

 8. سالار می‌گه:

  باسلام
  اخر این طرحهای شخصی چه ربطی به دولت داره طرح را خود شخص تهیه کرده پولشو خودش داده اگر هم وامی گرفته هزار جور سند و وثیقه به بانک داده و.. لا اقل میو مند دست انداز هایی که گذاشتند افتتاح می کر دند…