سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵:۵۳ قبل از ظهر

فاز دوم گازرسانی به منازل شهرستان بافق به بهره برداری رسید

کد خبر: 62086
تعداد بازدیدکننده: 303
تاریخ: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ، فرماندار بافق ، مدیر عامل شرکت گاز استان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان پروژه فاز دوم گاز رسانی به منازل شهرستان بافق در منزل پدر شهید ابراهیم توکلی به بهره برداری رسید.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ضمن تقدیر از میزبانی خانواده شهید توکلی گفت: به برکت خون شهدا و دعای خیر خانواده معظم شهدا شاهد پیشرفت و موفقیت مسئولان و جامعه در کشور هستیم.

محمد علی طالبی با اشاره به شعار هفته دولت مبنی بر “دولت تدبیر و امید ، دولت همدل مردم” خاطر نشان کرد : همدلی و هم افزایی مسئولان استان و شهرستان بافق باعث شد آرزوی دیرینه مردم بافق در خصوص برخورداری از نعمت گاز در دولت تدبیر و امید تحقق یابد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص این پروژه گفت : این فاز شامل ۸۹کیلومتر شبکه توزیع و ۶کیلومتر شبکه تغذیه است که با راه اندازی این فاز در مجموع بیش از ۲هزار و ۳۰۰علمک گاز شهری در بافق نصب شده است .

منوچهر فلاح افزود : برای اجرای فاز دوم گاز شهری بافق بیش از ۱۰میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است .

فرماندار بافق نیز در ادامه با تشکر از خدمات شرکت گاز استان و شهرستان گفت : امیدواریم با فعالیتها و پیشرفت خوب پیمانکاران گاز رسانی امسال بیش از ۷۰ درصد خانوارهای شهرستان از نعمت گاز شهری بهره مند شوند.

IMG_5430 IMG_5434 IMG_5446 IMG_5456 IMG_5470 IMG_5490

۲ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    سلام ضمن عرض خسته نباشید
    چرا گازکشی خیابان امام رضا که ازخیابان چارده معصوم زودتر انجام گرفته بود و محل نصب علمک های ان هم صورت گرفته بود بکباره رها شد وخیابان چهارده معصوم را علمک گذاری کردند . باتشکر

  2. علی می‌گه:

    چه چیزایی افتتاح می شود…………