جمعه ۴ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۹:۱۳ بعد از ظهر

در صورت حمایت مالی از تیم ها استقبال بیشتری را شاهد خواهیم بود

کد خبر: 6210
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱

مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان بافق گفت: این دوره از مسابقات جام رمضان  یادبودشادروان عباس کمالی از بازیکنان تلاشگر و جوان  شهرستان، در دو رده جوانان و نوجوانان برگزار می گردد  که در رده جوانان تعداد ۱۶ تیم و در رده نوجوانان نیز ۶ تیم شرکت دارند.

علی امینی ادامه داد: هرشب ۲ بازی را در ساعت ۲۱ و ۲۲ شاهد هستیم و به جز ایام شب های قدر این بازی ها همه روزه ادامه دارد و پنجشنبه همین هفته هم افتتاحیه رسمی مسابقات را داریم.

وی با اشاره به همکاری خوب هیئت فوتبال شهرستان بافق در برگزاری این دوره از مسابقات یادآور شد: سعی کردیم امسال افزایشی را در هزینه حق ثبت نام تیم ها به منظور استقبال بیشتر تیم های فوتسال نداشته باشیم.

مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان بافق، در انتها با بیان این نکته که استقبال از این دوره مسابقات فوتسال مناسب بوده، بیان کرد: با توجه به کمبود امکانات تیم ها و ورزشکاران در صورت حمایت مالی بیشتر از تیم ها استقبال بیشتری را شاهد خواهیم بود.وی اضافه کرد: از کلیه مسئولین تقاضا دارم با  کمک، مساعدت و حمایت بیشتر در امر ورزش زمینه جلوگیری از گرایش جوانان به اعتیاد و ناهنجاری های اجتماعی را فراهم کنند.

۳ نظر

 1. علی ف بافقی می‌گه:

  با سلام وعرض خسته نباشید خیلی امسال از سالهای پیش بهتر شده دم علی امینی با حسن فتاحی اقایی گرم

 2. فتاح می‌گه:

  حیف که اعضای هیات فوتبال که در واقع فوتبال را در این شهرستان نابود کردند و امینی را جلو میاندازند وسوئ استفاده می کنند از مدرسه فوتبال کلوپ گرفته تا مسابقات جام رمضان آقای اتش افروز هم که به کمک فرماندار پیگیر قطع دستهای پلید اختاپوس هیات فوتبال نمی شود

 3. اجسان می‌گه:

  سلام. واقعا آقای آقایی و علی امینی بی ریا کار میکنن.

  کاش این آقایون مسئولین ورزش بافق میشدن!!!!!!!!!!!!!!