سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹:۴۸ قبل از ظهر

شهردار جدید در جهت حمایت از حقوق مردم گام بردارد

کد خبر: 62344
تعداد بازدیدکننده: 154
تاریخ: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

سخنگوی شورای اسلامی بافق :
شهردار جدید در جهت حمایت از حقوق مردم گام بردارد
سخنگوی شورای اسلامی گفت: شب گذشته طی جلسه فوق العاده ای شهردار بافق انتخاب شد.
محمد عباسی در گفتگو با خبرنگار “بافق فردا” اظهار داشت: از بین گزینه هایی که اقبال بیشتری داشتند “سید علی نوروززاده” توانست با اکثریت آراء به عنوان شهردار بافق انتخاب شود.
وی افزود: آیتم هایی چون تعهد، تخصص، تجربه، شهامت، تعامل با شورا و مسئولین ادارات، دفاع از حقوق شهر و شهرداری، استقلال فکری، التزام به کار کارشناسی، مقبولیت عمومی و مردمی، دقت کافی و نظارت بر امور اجرایی شهر ملاک امتیازدهی اعضای شورا بوده است.
سخنگوی شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا شورا در انتخاب شهردار جدید سیاسی عمل کرده است بیان کرد: تا جایی که من در جریان کار بوده و هستم چنین موضوعی صحت ندارد. و آن را منطقی نمی دانم. شورا مصمم تر از قبل بر تمام امور و کارهای شهردار نظارت خواهد داشت. و با تمام توان ازشهردار حمایت می کند.
محمد عباسی گفت: شهردار نیز در حمایت از حقوق مردم باید گام بردارد و امیدواریم با همکاری و دعای خیر مردم در دو سال باقی مانده قدم های موثر و سازنده ای در رابطه با پیشرفت و توسعه شهر برداشته شود.

۴ نظر

 1. علی می‌گه:

  با سلام اقا این که بد بدتر شد . کجا دیدید رییس حراست یک ارگان را بذارن رییس

 2. علی می‌گه:

  اعضای شورا رایشان راافرادی دیگر مشخص کردن

 3. ناشناس می‌گه:

  ای کاش کسی را انتخاب کرده بودند حداقل ازبافق بیرون رفته بود ایشان همیشه بافق بوده بنظر می رسد بافق درجا بزند خلایق هرچه رالایق

 4. ولي الله می‌گه:

  فقط تخریب افسوس که بافقی نمیتواند بافقی را تحمل کند وای به حال بافق اگر غریبه بود باز میگفتن چرا غریبه .حتما با این افکار بافق آباد میشه افسوس