سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷:۴۵ بعد از ظهر

شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ آهن مرکزی ، شرکت تعاونی برتر استان شد

کد خبر: 62384
تعداد بازدیدکننده: 255
تاریخ: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

به مناسبت هفته تعاون و درمراسمی به همین منظور، مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ آهن مرکزی ـ که بعنوان شرکت تعاونی برتر استان انتخاب شده است ـ از دست استاندار یزد، لوح تقدیر دریافت کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ اهن مرکزی بافق، به مناسبت هفته تعاون، از شرکتهای تعاونی برتر استان، تجلیل شد.

این مراسم با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و پاسداشت فعالان این عرصه و با حضور مهندس میرمحمدی استاندار یزد، سید محمد حسینی مشاور معاون وزیر تعاون، دکتر طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران و مسئولان استان، به همراه فعالان عرصه تعاون، در سالن اجتماعات هتل زنبق برگزار شد.

شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ آهن مرکزی در این مراسم به عنوان شرکت تعاونی برتر انتخاب و عباس یزدانی، مدیرعامل این شرکت تعاونی، از دست استاندار یزد لوح تقدیر دریافت کرد.

محمد جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی که در مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی به خبرنگار ما گفت: امیدواریم با اشاعه و ترویج فرهنگ تعاون در بین کارکنان شرکت و مردم بافق، بتواند افکار را به سمتی هدایت کند که تعاون در عمل، به معنای واقعی خود که اشتغال، رفاه اجتماعی و توسعه پایدار است، برسد.

این مسئول تصریح کرد: باید اعضای شرکت تعاونی در عصویت خود احساس منفعت کنند تا انگیزه ها پررنگ شده و اهداف برنامه ریزی شده، تحقق یابد.

گفتنی است عباس یزدانی در این مراسم، در سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از هیئت مدیره شرکت تعاونی ، افتخار انتخاب شرکت تعاونی مسکن بعنوان تعاونی برتر استان را به پاس حمایتهای مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی، به وی تقدیم کرد.

 

1-300x209

 

 

2-300x209

 

 

3-300x210

۶ نظر

 1. ایلیا می‌گه:

  آقای یزدانی عزیز موفقیت شما آرزوی ماست

 2. جوان بافقی می‌گه:

  هرکه را لالی اموختند مهر کردند و سندها بنامش زدند

 3. جوان بافقی می‌گه:

  او نگیره من بگیرم ؟

 4. جهان منش می‌گه:

  تبریک به مدیرعامل محترم وآقای یزدانی

 5. ابوذر می‌گه:

  جناب یزدانی عزیز از زحمات جنابعالی سپاسگذاریم، انشاا… موفق باشید

 6. علی می‌گه:

  جالبه جوری القا میشه انگار توی تعاونی مسکن آقای یزدانی کلنگ زده و بقیه کاری نکردند