پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹:۴۲ قبل از ظهر

فرزندان ممتاز رده های مختلف تحصیلی اصناف و بازاریان بافق تشویق می شوند

کد خبر: 6239
تعداد بازدیدکننده: 133
تاریخ: ۰۶ مرداد ۱۳۹۱

 رئیس مجمع امورصنفی بافق گفت: به منظور گرامیداشت ماه مبارک رمضان برنامه های فرهنگی متفاوتی را در دستور کار داریم و سعی داریم همزمان با سالروز ولادت حضرت امام حسن(ع) ضیافت افطاری را با حضور امام جمعه و فرمانداربافق و سایر مسئولان، اصناف و بازاریان شهرستان داشته باشیم.

علی اصغربرزگری ادامه داد: در این مراسم از زحمات کارگروه خیرین اصناف شهرستان که در برگزاری  مراسم های فرهنگی و مذهبی با این مجمع همکاری و مشارکت داشتند با اهدای لوح و هدایایی به رسم یادبود تقدیر و تشکر می شود.

وی اضافه کرد: در آینده نزدیک نیز افتتاح بخش دوم ساختمان مرکزی مجمع امورصنفی شهرستان بافق را در دستورکار داریم

این عضو شواری اصناف کشور خاطرنشان کرد: سعی داریم مشارکت و همکاری بازاریان و اصناف شهرستان را در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و مذهبی داشته باشیم و از راهنمایی ها و همراهی بیشتر این قشر تاثیر گذار در جهت پیشرفت شهرستان و اهداف مجمع امورصنفی بهره ببریم.

وی یادآورشد: قصد داریم همانگونه که قبلا وعده داده شد برای تشویق فرزندان ممتاز رده های مختلف تحصیلی اصناف و بازاریان شهرستان بافق  هدایایی به رسم یادبود اهدا نماییم.

رئیس مجمع امورصنفی بافق افزود: بدین منظور لازم است فرزندان اصناف و بازاریان شهرستان که در رده های ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و دانشگاهی حائز رتبه های برتر شدند تا پایان مردادماه ۹۱ مدارک تحصیلی تایید شده از واحد آموزشی تحصیلی خود را به روابط عمومی مجمع امورصنفی بافق تحویل دهند.