یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶:۵۸ بعد از ظهر

نشست برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بافق برگزار شد

کد خبر: 62494
تعداد بازدیدکننده: 152
تاریخ: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در آستانه ۳۱ شهریور سالروز آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس ، نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت این هفته با حضور معاون فرماندار بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای بافق در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در ابتدا این نشست با تبریک هفته دفاع مقدس، رشادتهای ۸ سال دفاع مقدس و رزمندگان را یادآور شد و گفت: در جنگ تحمیلی ، ایران به تنهایی مقابل تمام ابرقدرتهای جهان ایستاد و وجود ایمان، وحدت در بین مردم و رهبری امام خمینی (ره) باعث شد که یه وجب از خاک ایران به دست بیگانگان نیفتد.

محمد علی طالعی ادامه داد: ۸ سال دفاع مقدس باعث شد ایران به عنوان یک الگو در سطح جهان شناخته شود و رشادتهای رزمندگان ما تابوی استکبار را در جهان شکستند.

وی یادآور شد: هدف از برگزاری برنامه های بزرگداشت در هفته دفاع مقدس زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگری های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس می باشد.

طالعی افزود : باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا ضمن حفظ فرهنگ ایثار ، شهادت ، بتوانیم آرمانهای شهدا و رشادتهای رزمندگان را به نسلهای دیگر نیز انتقال دهیم.

در ادامه این جلسه رضا جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن بیان لزوم برگزاری هرچه بهتر برنامه ها در این ایام به ارائه برنامه های پیشنهادی این هفته پرداخت و خاطرنشان کرد: دیدار مدیران دستگاههای اجرایی و بسیجیان شهرستان با امام جمعه بافق، گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس ، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ، طنین زنگ ایثار و شهادت در مدارس، همایش پیاده روی خانوادگی،صبحگاه مشترک دانش آموزی ، نشست انس و مودت و.. از جمله برنامه های فرهنگی در این هفته می باشد.

وی همچنین از مسئولان ارگان ها و نهاد های شهرستان خواست تا با همکاری و همدلی مراسم امسال باشکوه تر از مراسمات قبل برگزار شود و نسبت به فضا سازی داخل شهر و در سطح ادارات و آزادسازی نیروها جهت حضور در برنامه های این هفته همکاری لازم را داشته باشند.

در پایان این نشست حاضرین پیرامون برگزاری هرچه بهتر برنامه های این ایام به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

IMG_6375 IMG_6374 IMG_6366