پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲:۵۳ بعد از ظهر

سهم معلولین از درآمدهای ناشی ازشرکت در مزایده صفر است

کد خبر: 62501
تعداد بازدیدکننده: 150
تاریخ: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

رییس جامعه معلولین بافق:

سهم معلولین از درآمدهای ناشی ازشرکت در مزایده صفر است

رییس جامعه معلولین گفت: سهم معلولین بافق از درآمدهای ناشی از شرکت در مزایده های معادن تقریباً صفر است. مسئولین مساعدت کنند تا سهمی از این درآمد به جامعه معلولین اختصاص داده شود.

ابوالفضل شاهپورزاده در گفتگو با خبرنگار” بافق فردا” اظهار داشت: جامعه معلولین بافق در حال حاضر ۲۵۰ معلول ذهنی و ۳۵۰ معلول جسمی دارد. معلول ذهنی توانایی فکری ندارند اما معلولین جسمی با کمی حمایت می توانند کارهای بزرگ را اداره نمایند. در بسیاری از مواقع معلول جسمی به علت محدودیت و موانع فیزیکی که وجود دارد نمی تواند با یک فرد سالم رقابت کند.

وی افزود: مسئولین امر می توانند با فراهم نمودن زمینه به پیشرفت این افراد جامعه کمک کنند.  تاسیس شرکت تعاونی فراگیر با عضویت ۲۵۰ معلول که ۷۰ درصد آنان از سه دهک پایین درآمدی جامعه هستند یکی از کارهایی است که توسط جامعه معلولین انجام شده و امیدواریم با این کار به استقلال و خودکفایی معلول کمک شود.

رییس جامعه معلولین عنوان کرد: شرکت در برخی از مزایده ها و فراهم کردن اشتغال برای افراد معلول و یا خانواده آنان از دیگر اهداف است. با این روش فضایی مهیا می شود تا توانمندی معلولین شهر به معرض نمایش گذاشته شود و خودباوری در وی به وجود می آید.

شاهپورزاده در ادامه اشاره ای به نمونه ای از کارهای جامعه معلولین داشت و گفت: با مساعدت و همکاری شرکت سنگ آهن قرارداد ۵ ساله شهربازی به جامعه معلولین واگذار شد. تمام همت و تلاش به کار گرفته شده تا به نحو شایسته تجهیزات این پارک تکمیل و در اختیار مردم قرار داده شود.

۲ نظر

  1. والدین معلول می‌گه:

    با تشکر فراوان از شاهپور زاده عزیز و فعال وپیگیر
    با آرزوی موفقیت در تمام امور وشفای تمامی معلولین جسمی وذهنی (بعبارتی فرشتگان روی زمین )