جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳:۱۵ قبل از ظهر

نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات شهرستان بافق با هیات نظارت

کد خبر: 62576
تعداد بازدیدکننده: 113
تاریخ: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته تبلیغات اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق ، فرماندار بافق در دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان و اولین نشست مشترک اعضای ستاد با هیات نظارت بر انتخابات در سخنانی اظهار کرد: پس ابلاغ وزارت کشور برای اعضای ستاد انتخاباتی توسط استاندار احکامی صادر شد و در ادامه ستاد انتخابات شهرستانها نیز  فعال شده است.

سید مهدی طلایی مقدم با تاکید بر این نکته که با تمام توان برای برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی براساس فرامین مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست جمهور آماده هستیم، گفت :وظیفه خطیر ستاد برگزاری انتخابات به عنوان مجری انتخابات ، قانونمداری ، حاکمیت اخلاق و رقابت سالم در چارچوب قانون می باشد که از اهداف اصلی ستاد انتخابات نیز می باشد.

وی افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی هر انتخابات باعث اعتلای پرچم نظام مقدس گردیده و بر وفاق ، همدلی ونشاط مردم افزوده ، بنابراین ایجاد فضایی سالم جهت تحقق اهداف فوق و ایجاد زمینه حضورگسترده وحداکثری مردم درپای صندوق های اخذ رأی از مهمترین اهداف عوامل اجرایی انتخابات خواهد بود.

رئیس هیات اجرای انتخابات شهرستان بافق اظهار داشت : عوامل اجرایی انتخابات با هیأت نظارت به عنوان یک مجموعه تقویت کننده تعامل ، همفکری و هماهنگی کامل داشته و با توجه به حساسیت و اهمیت انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با عمل به قانون از آراء مردم صیانت خواهند نمود.

طلایی مقدم با اشاره به اینکه ایران نخستین کشور در خاورمیانه است که پرچم مردم سالاری دینی را افراشته ، تصریح کرد: ضرورت دارد امانتی که مردم به عنوان آراء به ما می سپارند به دور از هرگونه نگرانی صیانت کرده تا انشاالله شاهد برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در اسفند ماه باشیم.

رئیس هیأت نظارت انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بافق ، عملکرد ستاد انتخابات شهرستان بافق درادوارگذشته را از افتخارات این شهرستان خوانده و اظهار امیدواری نمود این انتخابات نیز باشکوهتر از دوره های قبل برگزار شود.

احمد برزگری با اشاره که هدف در انتخابات ، حفظ بی طرفی و نظارت بر برگزاری انتخاباتی سالم است گفت: امیدواریم تجلی حضور گسترده در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نیز تکرار شود.

در پایان این نشست فرماندار بافق خواستار فراهم کردن زمینه های لازم برای هرچه با شکوه تر برگزار کردن و شرکت حداکثری مردم در این انتخابات شد.

IMG_6427 IMG_6429 IMG_6433 IMG_6434

۲ نظر

  1. علی می‌گه:

    عمر حضرت نوح تموم شد ولی عمر خدمت این اعضای هئیت نظارت همچنان ادامه دارد ، به خدا یه تغییری که کاری ، آب همه زیاد ی جا باشه میگنده

  2. همشهری می‌گه:

    نمیدونم منظور علی کی هست ولی از زمانی که وارد دبیرستان شدم و با حاج احمد برزگری آشنا شدم تاکنون فردی با این وجدان کاری بالا ، دلسوز ، با ادب،باشخصیت ندیدم ونخواهم دید.