یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰:۲۵ قبل از ظهر

زنگ مقاومت و ایثار در مدارس بافق نواخته شد

کد خبر: 62870
تعداد بازدیدکننده: 181
تاریخ: ۰۱ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با اولین روز از بازگشایی مدارس و به مناسبت هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت با حضور امام جمعه ، فرماندار ، نماینده وزارت آموزش و پرورش ، جمعی از مسئولان آموزش و پرورش و ادارات شهرستان و اولیاء و مربیان دانش آموزان در دبستان پسرانه شهید حسن دهستانی برگزار شد.

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس از دانش آموزان امروز به عنوان آینده سازان و سرمایه اصلی کشور یاد کرد و گفت : سه گروه برای آماده سازی فضا و امکانات جهت تحصیل و کسب علم تلاش می کنند که عبارتند از دولت و دولتمردان ، معلمان و دبیران و گروه آخر اولیاء دانش آموزان هستند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی ضمن تاکید بر استفاده بهینه و صحیح از امکانات و فرصتهای ایجاد ، از دانش آموزان خواستار تا با تلاش خود و طی کردن پله های ترقی باعث پیشرفت و سربلندی کشور ، استان و شهرستان خود باشند.

فرماندار بافق نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی خطاب به دانش آموزان گفت : دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی باید بدانند که امنیت و آسایشی که امروز در ایران اسلامی حکفرماست به برکت خون شهیدان و ایثارگری های رزمندگان اسلام به دست آمده و باید با مطالعه آن چه در دوران هشت سال دفاع مقدس گذشت، راه شهیدان را ادامه داده و با آرمان های انقلاب اسلامی همراه باشند.

سید مهدی طلایی مقدم دانش آموزان امروز را دولتمردان و آینده سازان این کشور و نظام دانست و خاطر نشان کرد : مجموعه آموزش و پرورش شهرستان تلاش و کوشش خود را به سمت تعالی و ارتقا تحصیلی دانش آموزان معطوف کند.

در پایان این مراسم زنگ مقاومت و ایثار توسط نماینده وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان نواخته شد.

IMG_7319 IMG_7335 IMG_7345 IMG_7381