یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۵:۵۸ بعد از ظهر

بانوان نقش موثری در پیاده سازی محورهای سند چشم انداز شهرستان دارند

کد خبر: 62906
تعداد بازدیدکننده: 167
تاریخ: ۰۳ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در نشستی با حضور فرماندار بافق، مشاور فرماندار در امور بانوان ، جمعی از بانوان نماینده ادارات شهرستان ،متقاضیان حضور درنمایشگاه توانمندی بانوان و فعال در عرصه های مختلف اجتماعی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری بافق پیرامون برپایی نمایشگاه توانمندی بانوان بحث و تصمیم گیری شد.

فرماندار بافق در ابتدای این نشست با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به بیان نقش موثر بانوان در عرصه های مختلف اجتماع از ابتدای انقلاب تاکنون پرداخت و اظهار داشت: بانوان همواره در طول تاریخ نقش بسزایی در عرصه های مختلف ایفا کردند بویژه در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس که با حمایت ها و پشتیبانی خود نقش موثر و بسزایی در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی ایفا نمودند.

سید مهدی طلایی مقدم در ادامه با بیان محورهای اصلی سند توسعه شهرستان بافق برلزوم همکاری و بهره گیری از نقطه نظرات بانوان در اجرای سیاست ها و محورهای سند توسعه شهرستان تاکید کرد و عنوان داشت: بانوان میتوانند نقش بسزایی در پیاده سازی و اجرای سیاست ها و محورهای اصلی سند چشم انداز توسعه شهرستان بافق بویژه در دو محور اصلی صنایع دستی ، گردشگری و کشاورزی و دامپروری ایفا نمایند.

وی افزود: در موضوعات اجرایی جامعه هیچگونه تفاوتی بین مردان و زنان وجود ندارد و خوشبختانه بانوان شهرستان بافق نسبت به دیگر مناطق حضور پررنگتری در جامعه دارند که باید به نحو مناسب از این ظرفیت شهرستان استفاده نمود.

فرماندار بافق در پایان با قدردانی از اقدام بانوان در برپایی نمایشگاه توانمندی بانوان بر ضرورت تداوم حضور بانوان در برگزاری برنامه ها و مسائل مختلف اجتماعی تاکید نمود و در زمینه برپایی این نمایشگاه قول مساعدت و همکاری داد.

در ادامه این نشست مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن قدردانی از حضور فرماندار در جلسه گفت: مهمترین هدف برپایی این نمایشگاه ایجاد حس خودباوری و اعتماد به نفس در بانوان، کمک به تولیدکنندگان برای فروش محصولات و تولیدات خود فروش و معرفی کالا و گرفتن سفارش و مهمتر از همه  ایجاد ارتباط و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان شهرستان می باشد.

ناهید مظفری افزود: این نمایشگاه به همت موسسه بانوان نیکوکار و دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری و با همکاری اداره صنعت ، معدن و تجارت ، فنی و حرفه ای، تعاون کار و رفاه اجتماعی، دانشگاهها و دیگر دستگاههای اجرایی شهرستان  به صورت ارایه ، معرفی و عرضه و فروش محصولات و تولیدات برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: زمان ثبت نام متقاضیان حضور در این نمایشگاه حداکثر تا تاریخ ۱۰ مهرماه می باشد که در تاریخ ۱۶ مهر غرفه ها به افراد متقاضی تحویل داده خواهد شد.

گفتنی است این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان بافق (سالن جهاد کشاورزی ) از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۴ مهرماه برپا می شود.

   IMG_7081 IMG_7079 IMG_7076 IMG_7074

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق