جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵:۵۸ بعد از ظهر

حضور اعتراض آمیز مردم سبزدشت در فرمانداری بافق

کد خبر: 62985
تعداد بازدیدکننده: 169
تاریخ: ۰۵ مهر ۱۳۹۴

خبرهای رسیده به «بافق فردا »ازآن حکایت دارد که تعدای از مردم سبزدشت در اعتراض به تعطیل شدن روند ترمیم جاده گزوئیه در فرمانداری بافق تجمع کرده و خواستار ملاقات با فرماندار بافق در این ر ابطه هستند.

۹ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  از هر اعتراضی حمایت می کنیم زیرا در زمانی که نیازمندیم به حمایت ما بیایند .

 2. قانعی می‌گه:

  تنها جایی که هنوز دست نخورده و بکر منطقه کوه بافقه. هرگز نخواهیم گذاشت این جاده در برود.دوستدار محیط زیست. بروید راهکارهای دیگر را بررسی کنید

 3. ابراهیمی می‌گه:

  جاده گزوئیه نیازمند همت مسولین است وبهرحال دیریا زود باید این جاده آسفالت شود ومحیط زسیت برای حفاظت ازگونه های جانوری جاده را فنس کشی کند

 4. ناشناس می‌گه:

  باسلام
  حمایت در صورت اینکه حقتون باشد

 5. میرسلیمانی بافقی می‌گه:

  راه آهن چادرملو-اردکان و جاده دوبانده اش از وسط مناطق حفاظت شده رد شد و هیچ مشکلی نداشت!!!!! اتوبان چند بانده تهران-شمال میلیونها هکتار جنگل را به سنگ وقیر تبدیل می کند و هیچ اشکالی ندارد!!! چند کیلومتر جاده بیابانی در بافق محیط زیست زورگو را به درد آورده است؟؟؟چرا اتوبان شمال را متوقف نمی کنید؟؟؟

 6. باخبر می‌گه:

  احداث جاده گزوئیه که این قدرمسئله سازشده خیلی هم مرقون به صرفه نیست.

 7. داود می‌گه:

  ضمن خطراتی که برای محیط زیست و مناطق بکر داره این جاده اصلا مقرون به صرف نیست

 8. ظ می‌گه:

  اقای میرسلیمانی از شما بعیده با این مثال زدنهایتان… این جا را با یوز در حال انقراض با شما ل مقایسه می کنید؟ مگر جنگل با حیوان نادر یکی است؟ آیا راه آهن را با جاده مقایسه می کنید؟ می شود از قطار پیاده شد و یوزی را با تفنگ زد؟ یا با ماشین های پی در پی به آن خورد؟ قطار یک مسیر دارد که هر روز شاید یکی از آن بگذرد…واقعاً این جاده به قیمت از دست دادن یوز برای شما چه ارزشی دارد؟ امیدوارم جهانیان این مطالب و اقدامات اعتراضی را نخوانده و ندیده باشند که برایمان لطیفه خواهند ساخت….