پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰:۰۶ بعد از ظهر

فرماندار بافق در آموزشگاه استثنایی امید این شهرستان حضور یافت

کد خبر: 62993
تعداد بازدیدکننده: 107
تاریخ: ۰۵ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مراسم آغاز سال تحصیلی آموزشگاه استثنایی امید بافق با حضور فرماندار ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان و اولیاء و مربیان دانش آموزان برگزار شد.

فرماندار بافق در این آیین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید بی ریایی و سادگی فعالیت های معلولین را یادآور شد و اظهار داشت : این قشر از جامعه بویژه دانش آموزان گفتار و کردارشان یکی است و قطعا خدمت کردن به آنها نیز لیاقت می خواهد که بنا به مشیت الهی، خانواده ها و معلمین آنها توفیق حاصل کرده اند این خدمت را انجام دهند.

سید مهدی طلایی مقدم ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و فعالیت معلمان آموزشگاه گفت : در بحث آموزش افراد خاص ، راضی بودن به رضای الهی، دعا در سختی و راحتی و صبر در بلا را از خصایصی برشمرد که اگر در فردی باشد، پروردگار متعال خیر و برکت دنیا و آخرت را برایش فراهم می آورد.

وی هدف از بازدید این مجموعه آموزشی را ایجاد ارتباط با دانش آموزان استثنایی و روحیه بخشیدن به آنان بیان کرد و عنوان داشت : همنشینی با معلولین و دانش آموزان استثنایی ، شان و مقامی می خواهد که این شرایط و شایستگی برای معلمان این آموزشگاه فراهم شده است.

گفتنی است تقدیر از معلمان آموزشگاه با اهدا گل ، اجرا سرود و مقاله توسط دانش آموزان و اولیاء آنان از جمله برنامه های این مراسم بود.

 

IMG_7489 IMG_7494 IMG_7514 IMG_7524 IMG_7548

۱ نظر

  1. مهدی می‌گه:

    معلمین عزیز خسته نباشید دست مریزاد?