پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳:۱۳ قبل از ظهر

شورای ورزش شهرستان بافق تشکیل جلسه داد

کد خبر: 63054
تعداد بازدیدکننده: 563
تاریخ: ۰۷ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ شورای ورزش شهرستان بافق به ریاست فرماندار بافق و با حضور معاونت امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، جمعی از مدیران ادارات و روسای هیاتهای ورزشی شهرستان بافق بر گزار شد.

فرماندار بافق در این نشست از مظلومیت اداره ورزش و جوانان شهرستان دربین ادارات شهرستان خبر داد و گفت : حوزه ورزش شهرستان با توجه به پتانسیل ها و نقاط قوتی که دارد مظلوم واقع شده و این در حالی است که مدیر کل ورزش و جوانان بومی این شهرستان بوده و انتظارات ورزش دوستان به مراتب بالاتر از سایر شهرستان های استان است.

سید مهدی طلایی مقدم افزود: برخی از رشته های ورزشی شهرستان با توجه به پتانسیل و نیروی انسانی خبره مورد توجه جوانان حامی این رشته های ورزشی قرار گرفته اند که جای کار و تلاش بیشتر برای شکوفایی بهتر دارد.

وی از استارت مجدد لیگ فوتبال در شهرستان بافق پس از چندین سال وقفه خبر داد و تصریح کرد : در ورزش بافق زیر ساختهای مناسبی وجود دارد که مدیریت این زیر ساختها باید به نحو شایسته انجام شود.

رئیس شورای ورزش شهرستان بافق ، شکوفایی و فعالیت هیاتهای ورزشی شهرستان را خواستار شد و گفت : بخش عمده کار شورای ورزش کار فرهنگی برای جوانان است ، باید زمینه را برای فعالیتهای ورزشی و فرهنگی ویژه جوانان مهیا کرد.

طلایی مقدم در پایان ضمن تاکید به روسای اداره ورزش و جوانان وهیاتهای ورزشی بدون داشتن هیچ برنامه اقدامی نداشته باشند خاطر نشان کرد : امیدواریم از طریق برنامه ریزی و داشتن سند توسعه ، مدیریت صحیح از امکانات ، تزریق اعتبارات لازم و سرمایه گذاری بنیادی و تقویت زیرساخت ها شاهد شکوفایی روز افزون ورزش در شهرستان و درخشش ورزشکاران بافقی در سطح کشور باشیم.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در ادامه این نشست ، استان یزد را جزء یکی از استانهای صنعتی کشور خواند و گفت : به دلیل تحرک کم و کاهش سلامتی افراد در سطح استان شاهد افزایش مرگ و میرهای قلبی و عروقی هستیم.

ابوالفضل کارگر استان یزد را جزء استانهای ناشاد در رده های آخر کشوری دانست و خاطر نشان کرد : خوشبختانه در دولت تدبیر و امید اقدامات شایسته ای در خصوص برطرف کردن روحیه اجتماعی و فعالیتهای ورزشی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در استان یزد از ۴۷ هیات ورزشی فعال در سطح کشور ۴۶ هیات ورزشی فعالیت دارند ، گفت: ما انتظار نداریم ۴۶ هیات ورزشی به صورت فعال و پویا در بافق فعالیت نمایند ، باید با برنامه ریزی و آمایش بندی ۱۰ هیات ورزشی پویا و کارآمد معرفی و تا مرز قهرمانی کار شود.

در ادامه برخی از روسای هیاتهای ورزشی در خصوص مشکلات رشته های ورزشی شهرستان ، کمبود اعتبار و امکانات حرفه ای مطالبی را بیان کردند و پس از بحث و تبادل نظر موارد مصوب و مورد پیگیری قرار گرفت.

IMG_7628 IMG_7635 IMG_7639 IMG_7642

۴ نظر

 1. عباس می‌گه:

  جای رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه خالی است . دو هفته ای است از نتایج لیگ هندبال کشور هم در سایت خبری نیامده اگر امکان داره اطلاع رسانی شود .

 2. علیرضا دانشی می‌گه:

  جناب آقای فرماندار با سلام و عرض ادب
  جهت اطلاع کلیه سروران گرامی
  بنده عضو کوچکی از ورزش شهرستان و عضو کوچکی از پر افتخار ترین ورزش شهرستان بافق یعنی ورزش محروم کاراته می باشم این ورزش با بیش از ۳۰۰ عنوان مقام اول تا سومی در کشور مقام اول در رشته کاتا تیمی در مسابقات لیگ دسته یک کشوری بیش از ۱۰۰ عنوان مقام اول تا سومی در مسابقات قهرمانی استان و مقامهای دوم و سوم در ۲ دوره مسابقات دارالعباده را در کارنامه خود دارد
  با تمامی مشکلات ما خانواده کاراته با اقدار ایستاده ایم تا به عنوان بافقی نام بافق را بر سکوهای افتخار بالا ببریم به امید حمایت مسئولین استان
  در اینجا جا دارد از مربیان قدیم هم یاد کنم که با زحمات آنها کودک کارته بافق تبدیل به مردی بزرگ گردید
  استادان گرامی آقایان لقمان شیخ نیا،مجید دانشی،اکبر شاهی ،حامد کریمی،
  به امید پیشرفت تمامی رشته ها

 3. باباییان می‌گه:

  با سلام خدمت جناب فرمانداروهمکاران محترمشان
  باتشکیل این جلسه می توان به آینده امیدوار شد. خسته نباشید

 4. علی می‌گه:

  مانمیدونیم دعوت از هیت های شهرستان چه جوری انجام شده که بعضی از هئیت اطلاع پیدا نکردند واقعا جای ضعف اداره ورزش وجوانان شهرستان اینطوری نشان داده میشود از اقای شریعتی میخواهیم هرچه زودتر تکلیف رئیس این اداره را مشخص نمایند با تشکر