دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵:۰۲ قبل از ظهر

اولین همایش منطقه ای آموزشی – توجیهی اعضای ستاد انتخابات کشور

کد خبر: 63131
تعداد بازدیدکننده: 206
تاریخ: ۰۹ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق در تماس تلفنی ضمن ارائه گزارش از برگزاری این همایش گفت : رئیس و اعضای ستاد انتخابات، فرمانداران و بخشداران استان یزد با سفر به استان چهارمحال و بختیاری در همایش منطقه‌ای آموزشی، توجیهی ستاد انتخابات که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد ، حضور یافتند.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به سخنان معاون سیاسی وزیر کشور در این همایش اظهار داشت : معاون سیاسی وزیر کشور ضمن تاکید و تشریح اولویتهای وزارت کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باید به گونه ای عمل کنیم که نشاط سیاسی در کشور بوجود آید و در عین حال از تبلیغات زود هنگام که خلاف قانون است جلوگیری کنیم.

فرماندار بافق در ادامه افزود : محمد حسین مقیمی ( معاون وزیر کشور) از فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستانها خواست تا از فرصت پیش آمده در راه خدمتگذاری به مردم به نحو احسن استفاده کنند و تمام تلاششان را برای بالا بردن جایگاه و امنیت شهرستان بکار گیرند.

گفتنی است در این همایش استاندار چهار و محال و بختیاری ، معاون سیاسی امنیتی وسرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری یزد ، جمعی از مدیران کل استانداری یزد از جمله مدیر کل سیاسی و انتخابات ,و فن آوری اطلاعات ,روابط عمومی،حراست،اداری مالی،بازرسی ، فرمانداران و بخشداران سه استان یزد ، اصفهان و چهارمحال بختیاری نیز حضور داشتند.

photo_2015-10-01_13-07-07 photo_2015-10-01_13-07-20 8P5A9453

۲ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  فکر کنم حالا دیگه کم کم داره وقتش می رسه که سید محمد خاتمی هم پیداش بشه و مردم را برای انتخاب بین بد و بدتر ترغیب کند .
  اصولا سید خندان برای همین موقع ها خوبه ، ممنوع التصویرش هم می کنند تا محبوب بشه.
  سال ۹۲ که می گفتند اگه رای ندید جلیلی میاد ، برای امسال چی جور کنند خدا می دونه .
  مثلا اگه رای ندید ….

 2. ناشناس می‌گه:

  ۵ اکتبر هر سال از سوی سازمان یونسکو به عنوان روز جهانی معلم انتخاب شده است. این روز در سال جاری مطابق با روز دوشنبه ۱۳ مهرماه است.
  معلمان ایران در این روز برای رسیدن به خواسته های خود تجمع اعتراضی انجام می دهند .