پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳:۲۳ قبل از ظهر

فرماندار بافق: ولایی بودن و مردمی بودن مهمترین شاخص نیروی انتظامی است

کد خبر: 63197
تعداد بازدیدکننده: 493
تاریخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با نخستین روز از هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیرو های نظامی و انتظامی شهرستان بافق با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان بافق در محل ستاد نیروی انتظامی شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ فرهاد بیگلری فرمانده انتظامی شهرستان بافق ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و مسئولین، با اشاره به شعار هفته ناجا در سال۹۴ که ” اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش” است گفت: امنیت یک مثلث سه ضلعی است که یک ضلع آن پلیس، یک ضلع آن مردم و ضلع دیگر آن دستگاه ها اجرایی و ارگانهای دولتی است که با کمک و همکاری و همیاری این سه ضلع است که امنیت برقرار خواهد شد.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق در این آیین ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از نیروی انتظامی و پلیس به عنوان یک دژ محکم در برابر تهدیدات دشمن و ناملایمات جامعه یاد کرد و گفت : نیروی انتظامی زینت دولت است ، رفتار و عکس العمل نیروی انتظامی باعث امنیت ، رفاه و آسایش در دولت و جامعه می شود.

فرماندار بافق ضمن تبریک هفته ناجا و تسلیت جان باختگان جمعی از حجاج کشور در سرزمین منا ، نیروی انتظامی را مظهر اقتدار و امنیت کشور و منطقه خواند و خاطرنشان کرد: شادی و نشاطی که در آحاد مردم وجود دارد به نوعی مربوط به تلاش های بی دریغ عزیزان نیروی انتظامی می باشد و این امنیت و نظم بخاطر انجام وظیفه ایشان می باشد.

سید مهدی طلایی مقدم؛ ولایی بودن ،اسلامی بودن و مردمی بودن را یکی از مهمترین خصوصیات نیروی انتظامی ایران دانست و گفت: رمز اصلی و مهمترین شاخصه نیروی انتظامی ولایی بودن آنهاست و از طرفی تامین آسایش و مردمی بودن باید سرلوحه کار نیروی انتظامی باشد.

وی؛ شهادت طلبی ، ارتباط با مردم ، متانت و فداکاری را از خصوصیات دیگر نیروی انتظامی بیان کرد و افزود: جانبازی و فداکاری این قشر زحمت کش جامعه در سراسر کشور در مبارزه با منحرفین و قانون شکنان بر کسی پوشیده نیست.

ترفیع درجه افسران ، قدردانی از خانواده های شهدا و پیشکسوتان، افسران و سربازان نمونه و اجرای حرکات رزمی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_7749 IMG_7761 IMG_7772 IMG_7788 IMG_7789 IMG_7802 IMG_7806 IMG_7822 IMG_7834 IMG_7839 IMG_7879 IMG_7911 IMG_7918 IMG_7920

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    نیروهای نظامی و انتظامی ایران خود را نوکر ملت ایران می دانند (نه هیچ فرد یا جناح خاصی) و همواره آماده اند در لحظات حساس و تاریخی در کنار مردم قرار گیرند .
    ملت ایران به یاری فرزندانش در نیروهای مسلح چشم امید دوخته است و تاریخ پر فراز و نشیب ایران ثابت نموده است که این امید واهی نیست .
    آن نه من باشم که روز جنگ بینی پشت من

    آن منم گرد در میان خاک و خون بینی سری