دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴:۱۱ بعد از ظهر

استقبال خوبی از دریافت کالا برگ نفت سفید انجام نشد

کد خبر: 63273
تعداد بازدیدکننده: 151
تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۴

استقبال خوبی از دریافت کالا برگ نفت سفید انجام نشد

رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه بافق گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم استقبال خوبی از دریافت کالا برگ نفت سفید انجام ندادند.

رضا شفیعی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا” اظهار داشت: توزیع نفت سفید در کل کشور بر اساس ارائه کالا برگ است. مردم باید طبق شماره کالا برگی که ازطریق صدا و سیما به صورت ماهانه یا چند ماهی یکبار اعلام می شود نسبت به تامین نفت سفید خود اقدام کنند.

وی افزود: شهرستان بافق  در مقطع کنونی که اتصال خانوارها به شبکه گازطبیعی شروع شده است با مسائلی ازقبیل تسویه حساب فرآورده های نفتی و همچنین همزمانی آن با توزیع کالا برگ روبرو است.

رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه بافق ادامه داد: اکثریت قریب به اتفاق مردم استقبال خوبی از دریافت کالا برگ نفت سفید انجام نداده اند. و این موضوع جای نگرانی است.

شفیعی ضمن تشکر از سایت ها و نشریات شهرستان در رابطه با اطلاع رسانی کامل و جامع بیان کرد: در منطقه فازسه شهری در سالجاری گاز رسانی انجام نمی شود و لازم است مردم این منطقه نسبت به دریافت کالا برگ و تامین سوخت خود اقدام کنند.

وی عنوان نمود: اعلام کالا برگ به صورت ماهانه یا چند ماهی یکبار انجام می شود .  که در این خصوص ازطریق صدا و سیمای مرکز استان اطلاع رسانی خواهد شد.

رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه بافق گفت: مقدار لیتراژ کالابرگ اعلام شده شماره ۳ که اعتبار آن تا پایان مهرماه میباشد از قرار زیر میباشد: برای خانوارهای ۱ و ۲ نفره ۲۲۰ لیتر، ۳ و ۴ نفره ۲۸۰ لیتر، ۵و ۶ نفره ۳۴۰ لیتر و ۷ نفر به بالا ۴۰۰ لیتراست.

۴ نظر

 1. ناطق می‌گه:

  از بس کلاه سر مردم گذاشتید

  • ح-ا-ا می‌گه:

   راست میگه بنده خدا.پولدارهاوپارتی دارهاخیلی راحت نفت می برن در خونه هاشون وبعضیهاهم بایدکوپن تحویل بدن وتو نوبت باشند که آن هم زمستان تموم میشه.اللهم ااعجل لولیک الفرج

 2. محمد می‌گه:

  تا به حال امکان نداشته که مسئولان کاری را بی عیب و نقص انجام دهند و اگر کار خوب و مفیدی انجام می دهند اخر با یک ندانم کاری و بی تدبیری ان کار خوبشان را از بین می برند.
  بحمدالله بافق گاز کشی شد و عده ای از همشهریان از این نعمت برخوردار شدندو زمستان امسال نیازی به نفت و دنبال نفت دویدن و بوی گند بخاری و چراغ ندارند.
  اما عده ای دیگر در این سمت شهر باید به دنبال کوپن نفت باشند تا زمستان از سرما نلرزند.
  تا این جا که قصه ای تکراری است اما جالبی کار این جاست که هنوز مسئولان و تصمیم گیرندگان در عهد بوق زندگی می کنند و به مردم کوپن نفت را بر اساس دوازده ماه سال دادند .مثلا برای خانواده سه تا چهار نفری ماهیانه ۲۸۰ لیتر نفت در نظر گرفتند تا خدای ناکرده مردم در تیر و مرداد هم بی نفت نباشند.
  این قدر به خودشان زحمت فکر کردن ندادند که مردم شش ماه سال به کوپن نیاز ندارند.
  و الان که زمستان در راه است نیازمند نفت هستند.
  من خودم به یکی از جایگاههای نفت مراجه کردم تا برایم نفت بیاورند .استدلال صاحب ان که از زبان مسدولان شرکت نفت بافق بیان می کرد شاخ را در سر ادم سبزمی کرد.
  می گفت شما باید ماهیانه ۲۸۰ لیتر نفتتان را بگیرید یا این که صبر کنید تا اخر ماه .بعد بیایید کوپن دوماه را بدهید و نفت بیشتر بگیرید.ویا می توانید تا اخر دی ماه صبر کنید و یک دفعه ۱۰۰۰ لیتر نفت خالی کنید تا در تابستان از سرما نلرزید.
  پیشنهاد دیگر این بود که از دیگرا کوپنشان را بگیرید بعد شما کوپنتان را به ان ها بدهید .حال اگر فردی کسی را نمی شناخت یا نزدیکانش در مناطق گاز کشی شده سکونت داشتند چه باید انجام بدهد. واقعا بعد از این همه مدت هنوز رواج کوپن و نفت کوپنی چیزی جز شرمساری برای مسدولان ندارد.
  استدعا دارم این مطلب را در سایت خود بیاندازید و به مسئولان بگویید در بافق کسی نفت قاچاق نمی کند و این قدر مردم را اذیت نکنند و بدانند ان هایی نفت قاچاق می کنند که می توانند در روز روشن دکل های ۱۲ متری را بدزدند.

 3. مجید می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید خدمت ریاست محترم شرکت نفت بافق
  ۱- مردم بافق چند باری کلاه سرشون رفت و رفتن کوپن نفت گرفتن ولی هیچ کدومش استفاده نشد
  ۲- من خودم کالا برگ دریافت کردم و به محل توزیع نفت مراجعه کردم که این نمایندگی اعلام کردن تا کوپن تا آبان ماه اعلام نشه نمیتونم واست نفت بیارم اونم اگه بشه در حد ششصد لیتر بشه بیارم
  ۳- آخه شما بگید من با بچه کوچیک چجوری تا آبان صبر کنم تا اعلام بشه کوپن تازه بعدش برم تو نوبت که کی حالا واسم نفت بیارن
  ۴- به خدا قسم به جای پشت میز نشستن و حرف زدن به امورات مردم بد بخت برسین اگه ما وضعمون مث اکثر روسای بافق بود خونمون تو فاز سه نبود . الان گاز داشتیم
  بخدا جمع کنید این بساط رو