چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶:۵۱ قبل از ظهر

دیدار فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی بافق با فرماندار شهرستان

کد خبر: 63298
تعداد بازدیدکننده: 365
تاریخ: ۱۶ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی بافق با حضور در فرمانداری با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

فرماندار بافق در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، با قدردانی از تلاشهای فرمانده نیروی انتظامی و همکاران وی به خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در شهرستان اشاره داشت و گفت: امنیت این شهرستان بر اساس تدبیر و اندیشه شما شکل می گیرد و ما نیز به عنوان یک همکار در کنار شما هستیم و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات به حداقل برسد.

سید مهدی طلایی مقدم با تاکید براینکه نیروی انتظامی در ارتقاء آرامش و امنیت مردم در جامعه نقش مهمی ایفا می کنند ، اظهار داشت: شعار هفته نیروی انتظامی تلفیقی از شعار سال مقام معظم رهبری است، لذا باید تلاش کرد تا موجی از همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان انتظامی در شهرستان به وجود آید.

وی با اشاره به توسعه شهرستان بافق در حوزه صنایع و معادن و افزایش راههای مواصلاتی گفت: با توجه به اینکه در سالهای آینده بافق به یک شهرستان مهاجر پذیر تبدیل خواهد شد و افراد جویای کار با فرهنگ ، رفتار و دیدهای مختلف وارد شهر خواهند شد می بایست با تدابیر بلند مدت ، بازنگری فعالیتهای امنیتی و بررسی رویکردهای سند توسعه شهرستان ، آرامش ، امنیت و نظم را برای همشهریان فراهم آوریم.

در ابتدای این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان بافق گزارش عملکردی در حوزه برنامه های ارتقاء امنیت اجتماعی ، مبارزه قاچاق مواد مخدر و افراد مخل نظم و امنیت ارائه داد.

سرهنگ فرهاد بیگلری افزود: ماموران انتظامی این فرماندهی با هوشیاری و پیگیری شبانه و انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی و متلاشی کردن دو باند توزیع مواد مخدر و سرقت احشام شدند .

وی در ادامه عملکرد شش ماهه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته چنین گفت :

افزایش ۷۷ درصدی کشف مواد مخدر در سطح شهر و محورهای مواصلاتی شهرستان

کاهش ۳۳ درصدی تصادفات فوتی در سطح شهرستان

کاهش ۲۵ درصدی تصادفات جرحی داخل شهر

کاهش ۹۸ درصدی سرقت احشام

کاهش ۳۷ درصدی سرقتهای عادی

افزایش ۱۰ درصدی کشف سرقت

IMG_8136 IMG_8139 IMG_8140 IMG_8146

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    سلام
    امروز پنج شنبه معلمان سراسر کشور برای دستیابی به خواسته های خود تجمع اعتراضی برگزار کردند . اگر در بافق هم چنین تجمعی برگزار شده است اخبارش را در سایت قرار دهید .
    ضمن تشکر از نیروی انتظامی به خاطر همدلی با معلمان .