جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۹:۳۷ بعد از ظهر

فرهیختگان و نخبگان بافقی چراغ راه توسعه شهرستان هستند

کد خبر: 63400
تعداد بازدیدکننده: 161
تاریخ: ۱۸ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نخستین آیین تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق دکتر محمد علی برخوردای بافقی و دکتر سید محمود صدر بافقی که در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بافق برگزار شد ، حضور در این محفل را مایه افتخار خود دانست و گفت : این مراسم به منظور پاسداشت از دو فرهیخته بافقی است که هر کدام سرمایه ای برای تاریخ و فرهنگ شهرستان ، استان و کشور محسوب می شوند.

محمد علی طالبی افزود : بزرگوارانی چون دکتر محمد علی برخوردای بافقی و دکتر سید محمود صدر بافقی نیازی به تکریم و تجلیل ندارند بلکه ما نیازمند حضور در چنین نشست هایی به منظور تکریم از ایشان هستیم.

وی هدف از برگزاری چنین همایشی را شناسایی قابلیت های فرهنگ و تاریخی یک جامعه دانست و خاطر نشان کرد : هدف از برگزاری این مراسم شناخت فرهنگ و تاریخی که توانسته چنین فرزندان ارزشمندی را تربیت کرده و تحویل جامعه بدهد آن هم به منظور شناختن راه خود برای توسعه و پیشرفت هر چه بهتر شهرستان.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از فرهیختگان و نخبگان علمی بافقی به عنوان چراغ راه توسعه شهرستان یاد کرد و افزود : با اتکا به نیروی انسانی قابل و ارزشمند می توان راه توسعه شهرستان را شناخت و طی کرد.

طالبی گفت : باید پاسداشت فکر و اندیشه ای که می تواند در رشد مردم موثر باشد را آموخت و در کنار هم و با اتکا به این عزیزان راه جدید توسعه را پیدا کنیم.

محمد علی طالبی خواستار تقویت روحیه تکریم و بزرگداشت از فرهیختگان شد و تصریح کرد: تمام پیشرفت های که محقق شده است نتیجه برگزاری چنین همایش هایی است که باعث شده چهره ها و افتخارات جامعه خود را بشناسیم و افتخار کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پایان نام و شهرت این دو شخصیت عزیز را فراتر از استان و کشور دانست و اظهار داشت : در هر جایی که باشیم به بودن چنین افرادی افتخار خواهیم کرد، سوابق درخشان آنان برای ما ارزشمند و قابل تقدیر است ، باید با کمک و همکاری بیش از پیش منابع غنی انسانی جامعه خود را به نسل جوان معرفی کنیم.

IMG_8245 IMG_8443 IMG_8483 IMG_8484

۲ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  محال است امثال برخورداری و دکتر صدر تکرار شوند
  الان همه چیز قلابی شده است
  دانشگاه ها قلابی
  مدارک قلابی
  دانشجوها قلابی
  دکترها قلابی
  .
  .
  .

 2. عباس می‌گه:

  شما با این طرز تفکرتون آخر قلابی هستید.