چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲:۳۵ بعد از ظهر

همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری در بافق برگزار می شود

کد خبر: 63446
تعداد بازدیدکننده: 170
تاریخ: ۱۹ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در شورای سیاستگذاری همایش فرصت های سرمایه گذاری که با حضور جمعی از مسئولان و اعضای این شورا برگزار شد ، از برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری بافق در سال جاری خبر داد.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به اینکه این همایش بصورت ملی برگزار می شود گفت : همایش ملی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در سال جاری با حضور سرمایه گذاران برگزار خواهد شد.

وی شهرستان بافق را به عنوان یکی از شهرهای استان در حوزه سرمایه گذاری معرفی کرد و اظهار داشت : شهرستان بافق به لحاظ برخورداری از نعمتهای خدادادی فراوان ، معادن غنی ، پتانسیلها و ظرفیتهای مختلف در بخش های معدن ، صنعت ، کشاورزی ، گردشگری و ریلی دارد که این مزایا شهرستان بافق را به عنوان بهترین مکان برای سرمایه گذاری در استان یزد و کشور معرفی می کند.

طلایی مقدم با تاکید بر فراهم بودن تمامی زیر ساختهای اصلی سرمایه گذاری از جمله راه ، آب ، برق و گاز در شهرستان بافق گفت : هیچ گونه محدودیتی در واگذاری زیر ساخت و امکانات اولیه برای سرمایه داران جهت سرمایه گذاری در بخش های مختلف را نداریم .

فرماندار بافق در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان بافق و استان یزد در مرکزیت کشور واقع شده و از امنیت کاری و آرامش محیطی بالایی برخوردار است تصریح کرد : به منظور احداث کارخانجات جوار معدنی و کارگاههای کوچک همچنین شکوفایی پتانسیل های مختلف در بخش های کشاورزی و گردشگری نیاز به شناسایی سرمایه گذار است.

وی افزود : در نظر داریم به منظور شناسایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی ، نخبگان و فعالان بخش های صنعتی ، ریلی ، کشاورزی و گردشگری همایش تحت عنوان “همایش ملی معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهرستان بافق” در سال جاری برگزار کنیم .

در ادامه این نشست پس از تبادل نظر و اعلام نظر حاضران مقرر شد در خصوص اطلاع رسانی و پوشش خبری این همایش بصورت گسترده اقدام شود ، دعوت از سرمایه گذاران مختلف ، انتشار آگاهی فراخوان برنامه ریزی و اقدام شود.

IMG_8148 IMG_8149